07.03.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Суперечливий VAR на початку – не перешкода. Динамо впевнено обіграло Минай

Колектив Василя Кобіна грав більшу частку другого тайму в меншості

Суперечливий VAR на початку – не перешкода. Динамо впевнено обіграло Минай
© ФК Динамо Київ

Поєдинок 17-го туру української Прем'єр-ліги між «Динамо» і «Минаєм» був цікавий відразу з кількох причин. По-перше - це форма киян, які протягом дев'яти днів мають провести 3 матчі. Перший - чвертьфінал Кубка країни - «Динамо» виграло, витративши чимало сил і нервів. Ковалівський «Колос» було подолано лише в серії пенальті. А вже в четвер у Києві відбудеться зустріч 1/8 фіналу Ліги Європи - столична команда прийме іспанський «Вільярреал».

По-друге - тренерське протистояння, протистояння «вчителя і учня». Василь Кобін прийшов у «Шахтар», коли на чолі донецької команди стояв Мірча Луческу. І шестиразовим чемпіоном України Кобін став саме під керівництвом румунського фахівця. І ось тепер вони зійшлися як два головних тренера команд УПЛ. У матчі першого кола (який, до слова, також проходив у Києві) «Динамо» розгромило підопічних Кобіна, які з 14-ї хвилини грали в меншості - 4:0. Напевно наставник «Миная» жадав реваншу!

Нарешті, повернення Мілевського на НСК «Олімпійський». Артем приїхав в гості до команди, з якою зробив собі ім'я. Можна довго сперечатися про ігрові та людські якості цього футболіста, але погодьтеся, що Мілевський асоціюється в першу чергу з київським «Динамо»...

Кияни на правах фактичного господаря поля і фаворита матчу почали гру активніше. Незабаром стало ясно, що «Минай» приїхав з метою не пропустити. Команда з перших хвилин відійшла в оборону і почала відбиватися. «Динамо», відповідно, захопило ініціативу і приступило до штурму.

І вже на 11 хвилині трапився неоднозначний епізод. М'яч у штрафному «Миная» потрапив у руку Пиняшку. Головний арбітр зустрічі, Катерина Монзуль, довго радилася з відеоассистентом, але на «точку» так і не вказала. Динамівці не сильно засмутилися і продовжили атакувати. У підсумку вони до перерви створили кілька моментів, але впевнено діяв у воротах Попович. Так, нічого надприродного воротар гостей не показав, але «свої» м'ячі взяв. А найнебезпечніший момент трапився вже в компенсований час. Після подачі Караваєва Буяльський пробив головою - і м'яч від поперечини полетів за ворота.

Що стосується гостей, то вони конструктиву в атаці взагалі не показали. Один неточний удар здалеку - ось все, що створили гравці «Миная» в першому таймі. У підсумку - 0:0 до перерви, і нулі ці явно були на користь гостей.

Але в другому таймі підопічні Луческу дуже швидко розставили все по місцях. Кендзьора покотив м'яч на вільного Сидорчука, і той з лінії штрафного не залишив шансів голкіперу - 1:0! А буквально в наступній атаці Караваєв вибігав сам на сам, але його в спину підштовхнув Малепе. Монзуль негайно дістала червону картку, і південноафриканський легіонер «Миная» відправився в роздягальню. А Де Пена зі штрафного як рукою поклав м'яч у дев'ятку - 2:0!

Після цього все в матчі стало ясно. Кобін зняв з гри Мілевського (який запам'ятався пасом п'ятою і жовтою карткою в першому таймі), почав ротацію і Луческу. Але малюнок гри не змінився: «Минай» практично не атакував, а ось Попович працював у поті чола. Він кілька разів виручив команду (всього за матч на його рахунку 9 сейвів). Однак під завісу поєдинку рахунок все-таки став великим. Ковтун в штрафний врізав по нозі Шепелєву. Монзуль подивилася повтор і тепер все ж призначила пенальті. Бєсєдін з «точки» пробив точно в кут, але Попович потягнув удар! І знову в справу втрутився ВАР: рефері вважала, що голкіпер вийшов з лінії до удару, і попросила перебити одинадцятиметровий. На цей раз до м'яча підійшов Жерсон Родрігес. І пробив набагато сильніше: воротар знову вгадав напрямок удару, але не зумів відбити - 3:0!

«Динамо» зберегло відрив від «Шахтаря» і з 40 очками продовжує лідирувати в турнірній таблиці. З хорошим настроєм кияни чекають в гості «Вільярреал» на матч Ліги Європи, який відбудеться в четвер. У «Миная» 13 очок і 12 місце. У суботу команда приймає «Інгулець» в поєдинку 18 туру УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 17-й тур.

«Динамо» Київ – «Минай» - 3:0

Сидорчук, 52, Де Пена, 56, Родрігес, 90 (пен.)

  Матіч, 3, Лопирьонок, 20, Мілевський, 25

  Малепе, 54 (грубе порушення). 

«Динамо» Київ: Бущан – Миколенко (Сідклей, 81), Сирота, Забарний, Кендзьора (Родрігес, 63) – Сидорчук – Де Пена (Дуелунд, 72), Буяльський (Андрієвський, 81), Шапаренко (Шепелєв, 63), Караваєв – Бєсєдін.

«Минай»: Попович – Малепе, Лопирьонок (Карась, 55), Матіч (Маємбе, 60), Ковтун, Книш – Пиняшко (Кополовець, 71), Сніжко, Хахльов – Мілевський (Шиндер, 60), Ахмедзаде (Кожанов, 55).

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

Стадіон: НСК «Олімпійський» (Київ).

Удари (у площину): 16 (12) – 2 (0)
Кутові: 8 – 3
Оффсайди: 7 – 0.

ДИНАМО КИЇВ-МИНАЙ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 2°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Клим Лавренюк, Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Frank Piter
      Frank Piter, 07.03.2021 20:04
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Surkis-fuflo, 07.03.2021 19:40
    Добре, хай буде так. Проглядів я той момент. На 2+2 такого ракурсу не було, а я дивився по 2+2.
    Але ключове тут - Пиняшко НЕНАВМИСНЕ зіграв рукою, і він намагався ПРИБРАТИ руку (але не встиг). Суддя справедливо потрактувала цей епізод.
    Не пытался он ничего убрать. Он пытался грудью сыграть, но потом мяч в руку угодил. Чистый пеналь. Игрок видит мяч, за спиной соперник, хочет принять грудью, потом видит что нет и играет рукой. Еще и движение к мячу делает Но с головой ты потешил
    Surkis-fuflo
    online
      Surkis-fuflo, 07.03.2021 19:40
    -5
    Frank Piter, 07.03.2021 19:27
    https://www.youtube.com/watch?v=52UJoz3cU4I 2:42
    Пылеголовые привыкли пиз...ть во всем Принял головой говоришь
    Добре, хай буде так. Проглядів я той момент. На 2+2 такого ракурсу не було, а я дивився по 2+2.
    Але ключове тут - Пиняшко НЕНАВМИСНЕ зіграв рукою, і він намагався ПРИБРАТИ руку (але не встиг). Суддя справедливо потрактувала цей епізод.
    Frank Piter
      Frank Piter, 07.03.2021 19:27
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Surkis-fuflo, 07.03.2021 19:21
    Не бреши безсовісно! Гравець Миная спочатку прийняв мяч головою, і рикошетом від голови той попав йому в руку. Руку гравець Миная прибирав, але не встиг.
    Що ж до вчора, то там все очевидно. Гравець Олімпіка підкотився під Трубіна. Трубіну це завадило зловити або відбити мяч. М'яч попав у цього лежачого гравця Олімпіка, який у той момент був ще й в офсайді (бо офсайд визначається по двох гравцях суперника), і рикошетом від лежачого залетів у ворота ШД. Підстав відмінити гол було аж дві.
    Тому я вважаю справедливими і вчорашні, і сьогоднішні суддівські рішення в УПЛ.
    https://www.youtube.com/watch?v=52UJoz3cU4I 2:42
    Пылеголовые привыкли пиз...ть во всем Принял головой говоришь
    Surkis-fuflo
    online
      Surkis-fuflo, 07.03.2021 19:21
    -6
    avk2307, 07.03.2021 18:48
    Ключове слово "рикошетом від голови".А в матчі з Динамо ні,кого рикошету не було. Так що краще проаргументуй вчорашній свій пост про порушення правил на Трубіні
    Не бреши безсовісно! Гравець Миная спочатку прийняв мяч головою, і рикошетом від голови той попав йому в руку. Руку гравець Миная прибирав, але не встиг.
    Що ж до вчора, то там все очевидно. Гравець Олімпіка підкотився під Трубіна. Трубіну це завадило зловити або відбити мяч. М'яч попав у цього лежачого гравця Олімпіка, який у той момент був ще й в офсайді (бо офсайд визначається по двох гравцях суперника), і рикошетом від лежачого залетів у ворота ШД. Підстав відмінити гол було аж дві.
    Тому я вважаю справедливими і вчорашні, і сьогоднішні суддівські рішення в УПЛ.
    avk2307
    online
      avk2307, 07.03.2021 18:48
    +1
    Surkis-fuflo, 07.03.2021 18:07
    Ось зараз іде матч Атлетіко - Реал, і там у воротарському АМ був аналогічний епізод - "матрасник" зіграв головою, і м'яч рикошетом від його голови відскочив у витягнуту його руку. Іспанські арбітри переглянули епізод на ВАР і не знайшли жодних підстав для призначення пенальті!
    Ось так ось, шановні диркофани, нє**й тут язиком ляпать. Так як ви тільки свою дурість напоказ виставляєте.
    Ключове слово "рикошетом від голови".А в матчі з Динамо ні,кого рикошету не було. Так що краще проаргументуй вчорашній свій пост про порушення правил на Трубіні
    Mykola_nik
      Mykola_nik, 07.03.2021 18:13
    0
    Шепелева і Кендзьору треба продавать...
    YOU OK?
      YOU OK?, 07.03.2021 18:09
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Surkis-fuflo, 07.03.2021 18:07
    Ось зараз іде матч Атлетіко - Реал, і там у воротарському АМ був аналогічний епізод - "матрасник" зіграв головою, і м'яч рикошетом від його голови відскочив у витягнуту його руку. Іспанські арбітри переглянули епізод на ВАР і не знайшли жодних підстав для призначення пенальті!
    Ось так ось, шановні диркофани, нє**й тут язиком ляпать. Так як ви тільки свою дурість напоказ виставляєте.
    +++
    Surkis-fuflo
    online
      Surkis-fuflo, 07.03.2021 18:07
    -6
    Ось зараз іде матч Атлетіко - Реал, і там у воротарському АМ був аналогічний епізод - "матрасник" зіграв головою, і м'яч рикошетом від його голови відскочив у витягнуту його руку. Іспанські арбітри переглянули епізод на ВАР і не знайшли жодних підстав для призначення пенальті!
    Ось так ось, шановні диркофани, нє**й тут язиком ляпать. Так як ви тільки свою дурість напоказ виставляєте.
    YOU OK?
      YOU OK?, 07.03.2021 18:05
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    junglecat, 07.03.2021 17:14
    Тебя из под стола только этот вопрос интересует?
    Кись, в Помадку как обычно скоро поедешь?
    DKTheBest2
      DKTheBest2, 07.03.2021 17:53
    +8
    В першому таймі Катерина відразу почала відпрацьовувати гонорар і не побачила гру рукою та неназначила пенальті. А в кінці гри, коли вже не мала змоги вплинути на результат, то розіграла постанову про чесне суддівство. І пенальті дала і перебити призначила. Цирк.
    Гудвин
      Гудвин, 07.03.2021 17:41
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    khatskevich_bog, 07.03.2021 17:34
    он xyй не вынимает из рта
    Ты ещё что за долбо*б?
    Гудвин
      Гудвин, 07.03.2021 17:40
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    MaD Mole, 07.03.2021 17:17
    Да это больное с яготынння там бесполезно
    Да я уже давно понял что этот п*д*ер франк надоразвитое существо ))
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 07.03.2021 17:34
    +2
    Frank Piter, 07.03.2021 17:32
    Так это ты еб...тый про х...и в твоем рту писал. Впрочем, мы уже с тобой выяснили, что ты врачам полезен, они на тебе опыты ставят
    он xyй не вынимает из рта
    MaD Mole
      MaD Mole, 07.03.2021 17:33
    -4
    KARABAS55, 07.03.2021 17:24
    Ага. Значит ты мне даёшь совет, что вазелин помогает? Ты научен горьким опытом?
    Ты наверное ошибся твой упущенец которого ты опускаешь под ником 1961
    Frank Piter
      Frank Piter, 07.03.2021 17:32
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Гудвин, 07.03.2021 17:14
    Недоразвитое ты не пробовал к врачу обратиться ))
    Так это ты еб...тый про х...и в твоем рту писал. Впрочем, мы уже с тобой выяснили, что ты врачам полезен, они на тебе опыты ставят
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 07.03.2021 17:26
    +7
    Результат очікуваний. Тепер успіхів в четвер
    KARABAS55
      KARABAS55, 07.03.2021 17:24
    -1
    MaD Mole, 07.03.2021 16:57
    Фу еле еле мынай с пенкой и красной обыграли ,позор
    Ага. Значит ты мне даёшь совет, что вазелин помогает? Ты научен горьким опытом?
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 07.03.2021 17:17
    +8
    Гудвин, 07.03.2021 16:38
    Заря с такой игрой как у Динамо)точно поиздеваеться над ними ))
    Десна вам 0чко разорвет, а итальянские мальчики жестко накажут бразильских проститок
    MaD Mole
      MaD Mole, 07.03.2021 17:17
    -6
    Гудвин, 07.03.2021 17:14
    Недоразвитое ты не пробовал к врачу обратиться ))
    Да это больное с яготынння там бесполезно
    DK1961
    online
      DK1961, 07.03.2021 17:16
    +3
    pavelka, 07.03.2021 16:58
    Был смешной момент в первом тайме, когда овца на правом фланге атаки подняла флажок, когда офсайда и близко не было
    Чем длиннее коса, тем меньше извилин. Доказано наукой и нашими прадедами
    junglecat
      junglecat, 07.03.2021 16:00
    +25
    Коментар згорнуто. Показати
    Лучший клуб Украины заслужено победил, не смотря на судейку.
    А главное, что радует игра .
    По всем канонам отрыв от второго места уже должен был быть больше, если бы ржавое недоразумение не работало с судьями
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 07.03.2021 16:02
    +24
    Динамо Киев с уверенной и беззаговорочной победой
    А вы кроты обтекайте. Не видать вам чемпионства
    Darkness1984
      Darkness1984, 07.03.2021 16:05
    +22
    С победой ДК
    junglecat
      junglecat, 07.03.2021 16:00
    +22
    Коментар згорнуто. Показати
    Понравились игроки вышедшие на замену
    Есть у нас ротация нормальная , румын может больше доверять тому же Дуэлунду
    Ярослав Мирошниченко
      Ярослав Мирошниченко, 07.03.2021 16:08
    +21
    Вперед к чемпионству лучший клуб Украины! С красивой победой всех болельщиков самого титулованного клуба Украины!
    pavelka
      pavelka, 07.03.2021 16:06
    +21
    АГРОБИЗНЕС!!!!
    VAD
      VAD, 07.03.2021 16:03
    +20
    Здоровая победа здоровой команды
    Несмотря на шапито с варом в первом тайме.
    Зы
    Агробизнес!
    zelia73
    online
      zelia73, 07.03.2021 16:02
    +20
    у меня вопросы к катрусиному кинозалу---почему в первом тайме не поставили пенальти за игру рукой--и почему на буяльском не дали вторую жёлтую
    VAD
      VAD, 07.03.2021 16:03
    +19
    MaD Mole, 07.03.2021 16:02
    Какое же дынамо дно ,это же надо подкупать судейку перед 8 марта шубы ей заносить ,что бы с крассной и пенкой какой-то мынай обыграть ,фу фу Дынамо стыд и позор страны сколько уже лет
    Агро! Бизнес!
    axylinam
    online
      axylinam, 07.03.2021 16:03
    +19
    Динамо молодцы-хорошо играли,Минай произвёл очень плохое впечатление,непонятно зачем купили Милевского
    Shakhtarlox
      Shakhtarlox, 07.03.2021 16:01
    +19
    Коментар згорнуто. Показати
    Победа, негры донецкие уже думаю привыкли, что они на втором месте.
    pavelka
      pavelka, 07.03.2021 16:00
    +19
    Всех с победой. Пенальти нужно было ставить еще в начале матча, когда игрок Миная умышленно подыграл себе рукой
    stopor2016
    online
      stopor2016, 07.03.2021 16:05
    +18
    Гудвин, 07.03.2021 16:04
    Шубы в студии )))
    Укуси себя за хвост !
    junglecat
      junglecat, 07.03.2021 16:02
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    Predator, 07.03.2021 16:01
    . Лучшая помойка
    Играла вчера с Олимпиком и как обычно опозорилась на всю страну
    pavelka
      pavelka, 07.03.2021 16:02
    +18
    Predator, 07.03.2021 16:01
    . Лучшая помойка
    донецк - это помойка
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 07.03.2021 16:13
    +16
    Alexander Киев, 07.03.2021 16:11
    Где же зрители на матчем, где? Аааааауууууу! Самая наротная команда У выходной день и эта помойка никому не надо, вот это У-ровень! Пора в шею гнать это Днище, в чемпионат Кипр убогому Дынаме надо
    Скулишь пёс? Скули
    J0e777
      J0e777, 07.03.2021 16:10
    +16
    Скандируем все вместе, что бы донецким стыдно было!!!! Агробизнес
    Ярослав Мирошниченко
      Ярослав Мирошниченко, 07.03.2021 16:09
    +16
    nicksaf, 07.03.2021 16:09
    Mad Mole, нечего тебе написать, так лучше ничего не писать. Не дала пенальти в первом тайме, за снос Буяльского должна быть вторая жёлтая. Молодцы, обыграли одноклассника шахтё с крупным счётом.
    это ж макс777 - что ты хочешь от таджикской подстилки?
    junglecat
      junglecat, 07.03.2021 16:11
    +15