Зміна тренера не допомогла: Зоря в Запоріжжі знищила Львів Безсмертного

Луганчани продовжили переможну серію в чемпіонаті до семи матчів поспіль

5039
37
twitter.com/FCZoryaOfficial

Матч 17-го туру української Прем'єр-ліги між «Зорею» та «Львовом» з самого початку був позбавлений інтриги. Команда Віктора Скрипника підійшла до нього з рекордною серією з шести перемог поспіль, а львів'яни і до звільнення Віталія Шумського не хапали зірок з неба (хоча в цілому показували непоганий футбол), а після зміни наставника стало очевидно, що вивезти очки із Запоріжжя шансів майже немає.

Поки невідомо, чи встиг вивчити Анатолій Безсмертний імена і прізвища всіх своїх футболістів, але підготувати їх до першого поєдинку йому однозначно не вдалося. Результат зустрічі був вирішений наперед ще до середини першого тайму. Луганчанам знадобилося всього 16 хвилин після стартового свистка, щоб довести рахунок до розгромного.

У першому таймі форварди Олександр Гладкий і Аллах'яр Сайядманеш записали на свій рахунок по дублю, після чого, зробивши гру, отримали відпочинок, а замість них вийшли Артем Громов і Шахаб Захеді. З огляду на те, що останній є віце-лідером бомбардирських перегонів чемпіонату, була велика ймовірність, що голкіперу львів'ян Оресту Костику ще доведеться виймати м'яч з сітки воріт.

Як не дивно, більше голів вболівальники на «Славутич-Арені» не побачили. На початку другого тайму активніше почали грати підопічні Безсмертного. Можливо, це пов'язано з тим, що луганчани вирішили трохи віддати ініціативу супернику, оскільки на тижні витратили сили на кубковий матч з «Вересом» (2:1). Але все ж таки більше шансів було у команди Скрипника забивати ще як мінімум один м'яч, ніж у «Львова» на гол престижу.

У складі гостей найбільш помітним на полі був бразилець Альваро, який багато переміщався, діяв нестандартно і намагався створити хоча б якісь моменти. Після його відходу з поля футбол у виконанні «Львова» став зовсім нудним.

«Львів» зазнав третьої поразки поспіль і закріпився на останньому місці турнірної таблиці Прем'єр-ліги, а луганчани продовжили переможну серію в чемпіонаті до семи матчів поспіль.

Цікаво, що матч першого кола у Львові теж завершився перемогою луганчан з розгромним рахунком (5:0), і тоді також всі м'ячі були забиті в першому таймі. Але навряд чи те, що цього разу львів'яни пропустили на один м'яч менше, свідчить про позитивну динаміку. Зараз саме вони – головні претенденти на виліт до Першої ліги.