07.03.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Зоря – ПФК Львів – 4:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 17 туру Української Прем'єр-ліги

Зоря – ПФК Львів – 4:0. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/FCZoryaOfficial

У неділю, 7 березня, відбудеться поєдинок сімнадцятого туру чемпіонату України, в якому зустрінуться луганська «Зоря» і ПФК «Львів». Матч пройде в Запоріжжі на «Славутич-Арені» і розпочнеться о 17:00.

Луганський клуб продовжує боротися за медалі українського чемпіонату. «Зоря» не програє з вересня минулого року, а до протистояння чергового туру луганчани підійшли з шестимачевою переможною серією. Тиждень тому команда Скрипника вирвала перемогу у «Шахтаря», забивши вирішальний гол у компенсований час. «Львів» же знаходиться на останньому місці в турнірній таблиці. У попередньому турі «синьо-золоті» з розгромним рахунком програли київському «Динамо» (1:4). Після цього поєдинку на тренерському містку «Львова» відбулися зміни: Віталія Шумського біля керма команди змінив Анатолій Безсмертний. У першому колі «Зоря» розгромила львів'ян з рахунком 5:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – ПФК «Львів». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    coach85
    online
      coach85, 07.03.2021 21:18
    0
    Standard, 07.03.2021 17:24
    Не треба було сцикливому керівництву ФК Львів виганяти Шумського по політичним мотивам.
    Весь цивилизованный мир и не только в футболе оценивает уровень специалистов по профессиональным навыкам, а вы по политическим мотивам, поэтому у вас и проблемы и не только в футболе.....
    coach85
    online
      coach85, 07.03.2021 21:04
    0
    PFCLviv, 07.03.2021 17:55
    Алкаш Бессмєртний з кривим носом хоронить команду Львів...
    PFClviv не спешить хоронить команду. На сегодня они конечно же не львы, но из этих львят можно сделать хорошую команду.
    Denmark1107
      Denmark1107, 07.03.2021 20:22
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    grifon, 07.03.2021 19:50
    максику, а що твій акк ще не розбанили? чи тобі сміттєву люстрацію зробили?
    ++++
    Цьому довбо-й0-бу більше підійшов би НІК Mad Shit(божевільне лайно), а не потрібно Mad Mole
    А взагалі якщо, то Адміністрації Сайту, задля культури спілкування користувачів, потрібно таким от ЧеМеОшникам банити навічно IP-адреси, щоб усіляке сміття ніколи сюди не заходило. Інші ж сайти таке практикують.
    odiniznashih
      odiniznashih, 07.03.2021 19:52
    +1
    Віталій Ткачук, 07.03.2021 18:43
    З такою грою, яку Зоря демонструє в другому таймі, проти ДК шансів на перемогу не буде. Львову не вистачає класу.
    Заря просто потренировала защиту.
    А в остальном счет устраивал.
    Ну а следующем туре трахнут уставших в ЛЕ киевлян, а Шахтер раскатает ничейку с Десной и появится интрига в таблице.
    А там еще Шахтер Динаму трахнет...
    и вообще.
    grifon
    online
      grifon, 07.03.2021 19:50
    +1
    максику, а що твій акк ще не розбанили? чи тобі сміттєву люстрацію зробили?
    MaD Mole
      MaD Mole, 07.03.2021 19:45
    -2
    Denmark1107, 07.03.2021 19:39
    чувак, виходить у підсумку, що ти - повноцінний д*Е*Б*І*Л, і причому без перевиховування. Отже, к0злячегАвАрящій, будемо прощатися на найближчих 100 років.
    Я же говорил ты Модест нормально не умеешь общаться))а теперь без обид пшёл на х...
    Denmark1107
      Denmark1107, 07.03.2021 19:39
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    MaD Mole, 07.03.2021 19:22
    Модест ты узнал себя)))в том видео ))а ты что скинул это твои дружки по цеху дынамовскому
    чувак, виходить у підсумку, що ти - повноцінний д*Е*Б*І*Л, і причому без перевиховування. Отже, к0злячегАвАрящій, будемо прощатися на найближчих 100 років.
    viktor77
      viktor77, 07.03.2021 19:39
    0
    Віталій Ткачук, 07.03.2021 18:43
    З такою грою, яку Зоря демонструє в другому таймі, проти ДК шансів на перемогу не буде. Львову не вистачає класу.
    Логика у тебя,как у кролика)
    Pavelgorov
      Pavelgorov, 07.03.2021 19:30
    +1
    Віталій Ткачук, 07.03.2021 18:43
    З такою грою, яку Зоря демонструє в другому таймі, проти ДК шансів на перемогу не буде. Львову не вистачає класу.
    Так счёт Зарю устраивал,вот и не напрягались
    MaD Mole
      MaD Mole, 07.03.2021 19:22
    -1
    Denmark1107, 07.03.2021 19:13
    Ало, Макс, а-ха-ха-ха-ха-ха-ха... мабуть, у тебе регіональна параноя. Я і близько не можу бути тим напівдебілом. Чувак, про між іншим, у мене ДВІ ВИЩИХ освіти - спорт/музика, і я вже близько 20 років працюю викладачем.
    А ось на цю фішку поглянь, може тут десь саме ТИ ---- https://youtu.be/EhIUFhJf3rM
    Модест ты узнал себя)))в том видео ))а ты что скинул это твои дружки по цеху дынамовскому
    Denmark1107
      Denmark1107, 07.03.2021 19:13
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    MaD Mole, 07.03.2021 19:07
    Вот он ,,ты когда тут пишешь что это он сказочный персонаж Модест https://youtu.be/LTpNZ3DaJk0
    Ало, Макс, а-ха-ха-ха-ха-ха-ха... мабуть, у тебе регіональна параноя. Я і близько не можу бути тим напівдебілом. Чувак, про між іншим, у мене ДВІ ВИЩИХ освіти - спорт/музика, і я вже близько 20 років працюю викладачем.
    А ось на цю фішку поглянь, може тут десь саме ТИ ---- https://youtu.be/EhIUFhJf3rM
    MaD Mole
      MaD Mole, 07.03.2021 19:07
    0
    Denmark1107, 07.03.2021 18:54
    хех... хто цей при-пі-здень *Модест*? Надай орієнтир? пздць... Я тобі написав, як правильно -приблизно- писати чи називати англійські поєднання 2-3-х слів. А хто там у кого званийг0сть.., мені поЕ-БацЬ
    Вот он ,,ты когда тут пишешь что это он сказочный персонаж Модест https://youtu.be/LTpNZ3DaJk0
    Denmark1107
      Denmark1107, 07.03.2021 18:54
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    MaD Mole, 07.03.2021 18:50
    Модест привет,ты смотрю за голубцажеку впрягься,наверное званый гость завтра будешь у него на днюхе
    хех... хто цей при-пі-здень *Модест*? Надай орієнтир? пздць... Я тобі написав, як правильно -приблизно- писати чи називати англійські поєднання 2-3-х слів. А хто там у кого званийг0сть.., мені поЕ-БацЬ
    FidanFCCO
      FidanFCCO, 07.03.2021 18:51
    +3
    Ну Львов это 1-я лига полюбому
    MaD Mole
      MaD Mole, 07.03.2021 18:50
    -3
    Denmark1107, 07.03.2021 18:48
    ух-ти.., йоли-пали, та невже ти, мільярдно-аккаунтний макс7777777777777777777777, англійською якось читати умієш? От тільки твій "словник" трохи фуфлячок викидує. Якщо Jungle Cat, і причому окремо, то БУДЕ: Кішка Джунглів. А от Cat Jungle - БУДЕ: Котячи Джунглі.
    =================
    цеж тобі не переклад на Українську з заліського органу, скажімо, - пАш0лНаХ** , де, щоб перекласти, вистачить пів звивини порожньої голови.
    Модест привет,ты смотрю за голубцажеку впрягься,наверное званый гость завтра будешь у него на днюхе
    Denmark1107
      Denmark1107, 07.03.2021 18:48
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    MaD Mole, 07.03.2021 18:32
    junglecat переводится джунгли кошка,ты что
    и правдаа Жека женского рода ,да Евгения ?
    ух-ти.., йоли-пали, та невже ти, мільярдно-аккаунтний макс7777777777777777777777, англійською якось читати умієш? От тільки твій "словник" трохи фуфлячок викидує. Якщо Jungle Cat, і причому окремо, то БУДЕ: Кішка Джунглів. А от Cat Jungle - БУДЕ: Котячи Джунглі.
    =================
    цеж тобі не переклад на Українську з заліського органу, скажімо, - пАш0лНаХ** , де, щоб перекласти, вистачить пів звивини порожньої голови.
    MaD Mole
      MaD Mole, 07.03.2021 18:46
    -3
    DK1961, 07.03.2021 18:39
    Его на другое сажают. Еженочно
    Слышь Хрущев пошёл на х.....
    MaD Mole
      MaD Mole, 07.03.2021 18:45
    -3
    Гудвин, 07.03.2021 18:41
    А что у Фани завтра день рождение?!))
    Да у его двойной праздник завтра 8 марта и др,он тут две недели на сайте всех звал на ДР свой в нетрадиционный клуб
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 07.03.2021 18:43
    -3
    З такою грою, яку Зоря демонструє в другому таймі, проти ДК шансів на перемогу не буде. Львову не вистачає класу.
    MaD Mole
      MaD Mole, 07.03.2021 18:43
    -3
    Игорь Авто, 07.03.2021 18:40
    ну что будет 5?
    Что то ты Игорёк на вопросы не отвечаешь,втихаря пойдёшь к этому голубцуЖеки на днюху ,а тут боишься признаться
    adidas77
    online
      adidas77, 07.03.2021 17:20
    +11
    avk2307, 07.03.2021 17:18
    Второе место будет за Зарей.
    Однозначно, кроты не заслуживают серебро.
    Но Заре придётся играть против кротов и против всего судейского корпуса
    junglecat
      junglecat, 07.03.2021 17:21
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Заря должна отодвинуть допинговый недоклуб на третье место.
    adidas77
    online
      adidas77, 07.03.2021 17:24
    +7
    MaD Mole, 07.03.2021 17:21
    Заря сейчас на подъёме дырявое дно разорвёт в обе щеки
    Вас щенков в меньшинстве обыграла!
    Хотя вас сейчас, только больной и немощный не сношает
    Pavelgorov
      Pavelgorov, 07.03.2021 17:22
    +6
    Гладкий💪🔝
    Sentinel
      Sentinel, 07.03.2021 17:22
    +6
    adidas77, 07.03.2021 17:20
    Однозначно, кроты не заслуживают серебро.
    Но Заре придётся играть против кротов и против всего судейского корпуса
    Та не забегайте наперед. Пока что надежда на честное судейство и игру в матче с Динамо.
    VAD
      VAD, 07.03.2021 17:22
    +6
    MaD Mole, 07.03.2021 17:21
    Заря сейчас на подъёме дырявое дно разорвёт в обе щеки
    Агро! Бизнес!
    Да, кстати там как кроты сыграли с Зарей?
    avk2307
    online
      avk2307, 07.03.2021 17:18
    +6
    Второе место будет за Зарей.
    Frank Piter
      Frank Piter, 07.03.2021 18:11
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    У ОРДЛОвцев тут свой движ. Обсуждают гей клуб, куда бы завтра пойти
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 07.03.2021 17:51
    +5
    Макс, помнишь ты всегда писал село село.
    А теперь скажи как оно после Агробизнеса?
    Есть жизнь?
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 07.03.2021 18:22
    +4
    Вигнали Шумського - пакуйте чамайдани в першу лігу а через рік поборіться з "Карпатами"
    DK1961
    online
      DK1961, 07.03.2021 18:11
    +4
    Igor Avtoigor, 07.03.2021 17:53
    Даже если в команде будет три главных тренера все равно будет тоже самое что и сейчас. Я уже даже не вспомню команду которая так играла как играет сейчас Львов.
    Команда незаслуженно попала в вышку, а теперь это аукается
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 07.03.2021 17:31
    +4
    Львов Минай Шахтер позорят наш УПЛ
    bullyUA
    online
      bullyUA, 07.03.2021 17:28
    +4
    Каштру посмотрит этот матч и быстренько поскачет писать заяву на увольнение, пока не опозорился с третьим местом.
    FidanFCCO
    online
      FidanFCCO, 07.03.2021 18:51
    +3
    Ну Львов это 1-я лига полюбому
    DK1961
    online
      DK1961, 07.03.2021 18:39
    +3
    junglecat, 07.03.2021 18:28
    Его потом на флагшток посадят, хотя он этого и ждёт
    Его на другое сажают. Еженочно
    junglecat
      junglecat, 07.03.2021 18:28
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Igor Avtoigor, 07.03.2021 18:20
    Макакас 7777 помахаешь нам на стадионе флагом ДНР?!
    Его потом на флагшток посадят, хотя он этого и ждёт
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 07.03.2021 18:20
    +3
    Igor Avtoigor, 07.03.2021 18:15
    Все тоже самое ты писал перед предыдущими играми только вот происходило все да наоборот, ты лучше прогнозы для своего клюба сделай, как уже готовы к новому рекорду после унижения от аграриев? Билет в первый ряд купил себе?
    Макакас 7777 помахаешь нам на стадионе флагом ДНР?!
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 07.03.2021 18:15
    +3
    Все тоже самое ты писал перед предыдущими играми только вот происходило все да наоборот, ты лучше прогнозы для своего клюба сделай, как уже готовы к новому рекорду после унижения от аграриев? Билет в первый ряд купил себе?
    DK1961
    online
      DK1961, 07.03.2021 18:12
    +3