Нове-Мєсто-2021. Тар'єй Бьо виграв персьют, Підручний потрапив у топ-10

Завершився восьмий етап Кубка світу

24305
9

У неділю, 7 березня, в чеському Нове-Мєсто відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках восьмого етапу Кубка світу.

Переможним дублем вистрілили брати Бьо. Тар'єй зазирнув на одне коло штрафу на першій стрільбі, а Йоганнес – відразу на два. Здавалося, що молодшому з братів точно можна забути про медалі, але в подальшому обидва стріляли ідеально і в підсумку удвох піднялися на п'єдестал пошани.

Старший брат на останньому колі біг в гордій самоті, а ось Йоганнесу довелося обійти декількох суперників. Зокрема, і переможця спринту Сімона Дестьйо, цього разу француз завоював бронзову нагороду.

Порадували своїм виступом і українці. Дмитро Підручний та Артем Тищенко закрили 20 з 20 мішеней і посіли 9 і 25 місця відповідно після старту з 15-ї і 35-ї позицій. Ще один українець Артем Прима став єдиним з 60 біатлоністів, що кваліфікувалися, хто не вийшов на старт.

(138)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»