Михайличенко замінив Шапаренка на 31-й хвилині гри з Колосом

Хавбек «Динамо» не увійшов у гру з «Колосом»

17434
14
1927.kiev.ua. Микола Шапаренко

Олексій Михайличенко після поразки «Дніпру-1» зробив кадрову ротацію. Зокрема, з перших хвилин в поєдинку 21-го туру з «Колосом» з'явився Микола Шапаренко. Однак 21-річний півзахисник провів на полі трохи більше півгодини. На 31-й хвилині Михайличенко замінив Шапаренка, випустивши замість нього Шепелєва.

Відзначимо, що на 12-й хвилині Шапаренко отримав жовту картку.

Шапаренко з нерозумінням покинув поле, а Михайличенко по-батьківськи обійняв гравця, давши зрозуміти, що в цій заміні немає нічого страшного.

«Динамо» після першого тайму веде у рахунку 1:0. Sport.ua проводить текстову онлайн-трансляцію матчу «Динамо» - «Колос».