Лунін пропустив з Ов'єдо, але команда вирвала нічию в грі проти Уески

Український голкіпер провів повний поєдинок в Сегунді

10910
14
Ла Ліга. Андрій Лунін

Український голкіпер Андрій Лунін зіграв свій другий повний матч за «Ов'єдо» в Сегунді.

Українець вийшов у числі основних гравців клубу на домашній поєдинок 24-го туру проти «Уески». Гра завершилася внічию з рахунком 1:1, причому господарі поля забили гол на 90+7 хвилині, в компенсований час другого тайму.

Нагадаємо, у дебютному матчі за «Овьєдо» против «Альмерії» (0:2) Андрій Лунін пропустив курйозний гол через непорозуміння з новим партнером.