«Колос»: Фесюн – Бурда, Бондаренко, Чорноморець – Цуріков, Демченко, Оріховський, Ємець – Топалов, Рангел (Паулаускас, 68), Велетень (Ільїн, 46).

Запасні: Горох, Мисак, Гончаренко, Кукош, Поправка, Мілько, Криворучко, Гусол, Салабай.

«Зоря»: Сапутін – Вантух, Батагов, Джордан, Бутко – Мишньов, Жуніньйо (Бугай, 63, Горбач, 90+3), Хахльов (Мічін, 82) – Кирюханцев, Герреро (Ндур, 90+3), Антюх.

Запасні: Турбаєвський, Набит, Мариновський, Задорожний, Головкін, Слесар, Долбнєв, Задорожний, Башич.

Стадіон: «Колос» (с. Ковалівка).

09 травня о 17:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +4

МОМЕНТ! Удар головою від Паулаускаса на завершення подачі штрафного з правого флангу пройшов повз дальню стійку.

09 травня о 17:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Герреро в невідповідному місці залишав межі поля.

09 травня о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Герреро замінили на Ндура.

90’ +3

Бугая замінили на Горбача.

09 травня о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Не було завершення у прострілу Паулаускаса з лівого флангу на дальню стійку.

09 травня о 17:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через три хвилини.

09 травня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

МОМЕНТ! Джордан замикав подачу кутового з правого флангу на ближній ударом головою, але Фесюн на лінії парирував м'яч.

09 травня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ! Простріл Ємця з правого флангу Мишньов мав просто вибити з центру штрафного, але влучив у ногу Оріховського, після чого рикошет діставав на лінії вже Сапутін.

09 травня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Мічін дограватиме замість Хахльова.

81’

МОМЕНТ! Паулаускас головою в центрі штрафного скинув подачу з правого флангу під удар Оріховського, але той пробив повз праву стійку.

09 травня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Герреро на лівому фланзі нападу відштовхнув у спину Бурду від м'яча.

09 травня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

МОМЕНТ! Навіс від Ільїна з правого флангу Цуріков зльоту в центрі штрафного завершив над воротами.

09 травня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Топалова збив на лівому фланзі оборони Батагов.

09 травня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Знову збились на верхові передачі без акцентів команди.

09 травня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Джордан вибивав м'яч від межі штрафного й травмувався.

09 травня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Паулаускас дограватиме замість Рангела.

09 травня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

МОМЕНТ! Сапутін у центрі воріт відбив у бік потужний удар Топалова із зони перед штрафним.

09 травня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Бугай вийшов замість Жуніньйо.

62’

ШТАНГА! Навіс від Ємця з правого флангу до центру штрафного Рангел перевів головою в дальній каркас воріт.

09 травня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Зараз уже підуть заміни в нашій грі.

09 травня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Рангела збив Мишньов дрібним фолом у центрі поля.

09 травня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Від спини Оріховського дальній удар Герреро з правого флангу пішов повз протилежну дев'ятку.

09 травня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Навіс кутового з лівого флангу на дальню завершився ударом зльоту від Цурікова повз м'яч.

09 травня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Якось легко Зоря зупинили намагання суперників атакувати.

09 травня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Контроль м'яча в центрі поля від Колосу.

09 травня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

На заміну Велетню вийшов Ільїн.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

09 травня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

09 травня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Фол Ємця на чужій половині в боротьбі проти Рейса в повітрі.

09 травня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Рангел подавав із правого флангу, але спрямував м'яч до рук Сапутіну.

09 травня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

МОМЕНТ! Джордан завадив Велетню в центрі штрафного завершити ударом зміщення з правого флангу, але відскок праворуч замикав Топалов, проте пробив у воротаря.

09 травня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Кутовий Колосу на правому фланзі завершився передачею до штрафного на Рангела в офсайд.

09 травня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Оріховський із лівого флангу виконав передачу до центру штрафного, де був тільки Батагов.

09 травня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

У контролі м'яча проводить час Колос, проте щось це підозріло нагадує часи Вишняка.

09 травня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

На Цурікова з глибини закидали м'яч до лівого флангу штрафного, але Сапутін на м'ячі був першим.

09 травня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Знову почались дальній передачі від Колосу, але входження до штрафного немає.

09 травня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

А тепер уже більш упевнений контроль м'яча від Зорі.

09 травня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Герреро відпасував із лівого флангу на центральний вхід до штрафного на Антюха, той притримав, потім покотив назад праворуч під удар, а форвард розстріляв ворота.

09 травня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Вище воріт пробив Оріховський здалеку з лівого флангу.

09 травня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Заблокували спробу Герреро пробити здалеку з правого флангу.

09 травня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Якісь суцільні проблеми з виходом до атаки в Зорі.

09 травня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

МОМЕНТ! Кутовий на правому фланзі завершився подачею на дальню, де Цуріков замикав злету, але спрямував м'яч над воротами.

09 травня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Зоря трохи запанікувала під час передачі з лівого флангу до його штрафного й у підсумку суперники заробили кутовий праворуч.

09 травня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Батаго відтіснив Рангела за межі штрафного під час отримання суперником передачі до правого флангу.

09 травня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Засильний пас Бутка правим флангом атаки на хід Кирюханцеву.

09 травня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Зоря тримає м'яч на власній половині поля.

09 травня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ! Розіграш кутового на лівому фланзі завершився передачею під удар Цурікову до центру штрафного, де той у дотик перевів м'яч повз ближню стійку.

09 травня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Бутко в підкаті на правому фланзі штрафного перевів простріл Топалова на кутовий.

1’

Контроль м'яча від Колосу на власній половині.

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

У четвер, 9-го травня, відбудеться поєдинок 15-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться ковалівський «Колос» і луганська «Зоря». Матч відбудеться в с. Ковалівка, на полі стадіону «Колос», початок о 15:30.

Цей матч команди мали провести ще в середині листопада минулого року, але участь «Зорі» в Лізі конференцій УЄФА цьому завадила. Утім, не особливо з того часу щось змінилося в турнірному плані для обох команд. Хіба що у «колосків» змінився головний тренер ось тільки нещодавно, тоді як «мужики» вже понад півроку працюють під керівництвом Юрія Коваля. Але обом командам потрібні три очки, щоб віддалитися від зони перехідних матчів, тому гра буде гарячою.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» – «Зоря».