1
Twitter
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 6-е жовтня.

1. Шахтар розібрався з Дніпром-1 і продовжив переможну серію. Підопічні Луїша Каштру забили на початку і в кінці поєдинку.

2. Два вилучення, три пенальті, дубль Бесєдіна: Динамо розгромило Колос. Кияни продовжили свою переможну серію в чемпіонаті.

3. Олександрія вирвала перемогу у Карпат завдяки голу в кінцівці матчу. Львів'яни зазнали четвертої поразки поспіль.

4. Дерев'янченко програв Головкіну і упустив другий шанс стати чемпіоном. У Нью-Йорку відбувся титульний бій за звання чемпіона світу в середній вазі за версіями IBF і IBO.

5. Бех-Романчук здобула другу медаль для України на ЧС з легкої атлетики. Українська стрибунка в довжину завоювала срібну нагороду.

6. Ювентус в Мілані обіграв Інтер і вийшов на перше місце в Серії А. Derby d'Italia завершилося перемогою «Старої Синьйори».

7. Медальний залік ЧС-2019 з легкої атлетики. У України - два срібла. Срібло чемпіонату світу завоювали Ярослава Магучіх і Марина Бех-Романчук.

8. Шевченко викликав Паньківа в збірну України. Воротар «Олександрії» зможе зіграти за національну команду в зв'язку з травмою Дениса Бойко.

9. Україна поступилася Росії у фіналі чемпіонату світу-3х3. Збірна України U-23 завоювала срібні медалі.

10. Марченко став чемпіоном челенджера в Нур-Султані. Українець виграв і парний і одиночний турніри.