Магучіх виграла етап Діамантової ліги в Катарі

Бех-Романчук посіла друге місце, а Рижикова завоювала бронзову медаль

3420
4
YouTube. Ярослава Магучіх
Сьогодні в катарському місті Доха відбувся перший етап Діамантової ліги. На ньому Україну представляли четверо спортсменів, в числі яких: Ярослава Магучіх (стрибки у висоту), Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину), Ольга Ляхова (біг на 800 метрів), Анна Рижикова (400 метрів з бар'єрами). В активі українців – відразу три медалі змагань.

17-річна Ярослава Магучіх перемогла в в секторі для стрибків у висоту з результатом 1.96 метра. Бех-Романчук посіла друге місце в стрибках у довжину з показником 6.74 метра, причому вона поступилася переможниці, Катрін Ібаргуен з Колумбії, лише два сантиметри.

На дистанції 400 метрів з бар'єрами Ганна Рижикова посіла третє місце з кращим для себе результатом сезону – 54.82 сек. А ось Ольга Ляхова фінішувала лише 11-й в бігу на 800 метрів (2:03.38).
(7)

Мілевський розповів, чи спілкуються вони з Алієвим
Футбол | 01 травня 2024, 15:24 2

Колишні гравці «Динамо» ще не помирилися

Українські гімнасти стали чемпіонами Європи у командному багатоборстві
Інші види | 28 квітня 2024, 19:23 3

Чемпіонат Європи 2024 року зі спортивної гімнастики проходить в італійському Ріміні.