| Оновлено 02 травня 2024, 11:36
5870
31

Все вирішиться у Парижі. Боруссія мінімально перемогла ПСЖ

У другому півфіналі ЛЧ сильнішою виявилася німецька команда, хоча парижани мали багато моментів

5870
31

Команди вже зустрічалися цього розіграшу Ліги чемпіонів. Обидві потрапили в одну групу, а сильнішими в особистих зустрічах виявилися футболісти ПСЖ – 2:0, 1:1. Щоправда, це не перешкодило саме Дортмунду зайняти в підсумку перше місце в квартеті.

А тепер доля звела клуби в півфіналі Ліги чемпіонів. І знову фаворитом вважалися підопічні Луїса Енріке, проте ми вже знаємо, що на таких стадіях може статися все.

Перший тайм поєдинку виявився не надто багатим на моменти. Щоправда, саме в ньому був забитий єдиний гол в матчі – Шлоттербек закинув на Фуллькруга, той акуратно прийняв і впевнено переграв Доннарумму в ближньому бою.

Але сталося це аж на 36 хвилині. До цього команди поперемінно володіли ініціативою, моменти ніби і створювалися, але багато їх не було. Забітцер міг ще відзначитися, але спершу Доннарумма відбив удар з гострого кута, а потім, вже наприкінці першої половини, позиція була значно небезпечнішою, але вище всяких похвал зіграв паризький воротар.

А що ПСЖ? Що Мбаппе? Та нічого в першому таймі, ніби розчинилися гості на полі. Вони запам'яталися хіба заміною, оскільки Лукас Ернандес отримав пошкодження і його замінив Бералдо.

Зате другий тайм вийшов дуже насиченим на події, команди ніби компенсували нам не надто яскраву першу сорокап'ятихвилинку. Якщо сухо перерахувати моменти, то Мбаппе і Хакімі в одній атаці влучили у стійки, Руїс, замикаючи навіс, на самоті пробив головою з двох метрів повз ворота, Дембеле спершу не реалізував вихід на воротаря після пасу Мбаппе, а наприкінці матчу з кількох метрів вирішив лупити на силу і вийшло вище. Це в гостей. А в господарів мінімум ще тричі міг забивати Фуллькруг, а також Ройс і Брандт, які з вигідних позицій били вище.

А загалом у другому таймі більш близькими до перемоги був ПСЖ, паризька команда більше тримала м'яч, щоправда, наприкінці матчу почала поспішати і панікувати, що, звісно, не сприяло забитим м'ячам.

У матчі-відповіді, мабуть, ПСЖ повинен взяти своє, але скидати з рахунків команду Терзича не будемо, якщо вона вийде у фінал, ніхто не здивується.