01 травня о 23:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Фульькруг після навісу зі штрафного Маатсена пробив головою вище!

01 травня о 23:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Коло Муані замість Барколя.

01 травня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Момент!

Після навісу зліва Фуллькруга підштовхнули і не дали нормально прробити, але арбітр не свиснув.

01 травня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

МОМЕНТ!!!!

Після проходу Санчо і пасу справа від лицьової Фуллькруг метрів з 5 на самоті пробив вище воріт!

01 травня о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Момент!

Бранд підстеріг відскок і метрів з 10 пробив на п'ять метрів мимо штанги.

01 травня о 23:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Дальній удар Фуллькруга влучив у ноги Маркіньосу.

01 травня о 23:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

МОМЕНТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Після закидання Вітіньї Руїс вискочив на ворота і на самоті з кількох метрів пробив мимо воріт головою!

01 травня о 23:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

МОМЕНТТТТТ!!!!!!!!!!!

Після атаки Мбаппе бив і влучив у ліву штангу, а Хакімі другим темпом теж влучив у каркас воріт в тій же атаці!

01 травня о 23:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Дальній удар від Барколя прилетів у руки Кобелю.

01 травня о 23:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

01 травня о 22:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’ +5

Момент!

Після розіграшу штрафного бив Забітцер, м'яч з відскоком від газону полетів під перекладину, де його чекав паризький воротар.

01 травня о 22:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Кобель не дотгнувся за прострілом зліва, але партнери підстрахували

01 травня о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Чотири хвилини додано.

01 травня о 22:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

МОМЕНТ!

Фуллькруг зберіг м'яч в чужому штрафному, м'яч відскочив до Забітцера, котрий вистрелив метрів з 12 і Доннарумма на інстинктах врятував.

01 травня о 22:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Ернандес пішов з поля, вийшов Бералдо.

01 травня о 22:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Люка Ернандес травмувався, буде заміна.

01 травня о 22:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Довго перевіряли гол, але все нормально, відновилася гра.

01 травня о 22:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

ГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Після довгого закидання Шлоттербека Фуллькруг прийняв, вискочив на ворота і чітко прошив Доннарумму!

01 травня о 22:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Маатсен перервав дуже гострий простріл з лівого флангу!

01 травня о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Брандт подав кутовий, м'яч відскочив до нього назад і арбітр зафіксував офсайд.

01 травня о 22:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Хакімі надто активно вдібирав м'яч в суперника.

01 травня о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Реєрсон в атаці так захопився, що вибіг з м'ячем за межі поля.

01 травня о 22:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Команди по черзі атакують, в німців виходить гостріше.

01 травня о 22:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Маатсен на фланзі збив Заїра-Емері.

01 травня о 22:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Дембеле з місця б'є з 15 метрів, набагато мимо.

01 травня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Забітцер не встиг на довге закидання.

01 травня о 22:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Момент!

Санчо на фланзі відібрав м'яч у Мендеша, віддав Брандту, той вивів Забітцера на удар з гострого кута справа, але Доннарумма справився!

01 травня о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Мбаппе отримав в чужому штрафному м'яч і відразу його втратив.

01 травня о 22:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Дортмунд атакував, аде в атаці Джан сфолив проти Дембеле.

01 травня о 22:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Хакімі падає в атаці, але арбітр показує вставати.

01 травня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Арбітр зупинив атаку Дортмунда, перервавши переведення на фланг своїм корпусом. Випадково, звісно.

01 травня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

ПСЖ з м'ячем, пробує зайти в чужий штрафний.

01 травня о 22:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

01 травня о 21:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
01 травня о 21:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В середу, 1 травня, відбудеться перший матч півфіналу Ліги чемпіонів, в якому гратимуть дортмундська «Боруссія» та ПСЖ, Гра пройде в Дортмунді (Німеччина) на полі стадіону «Сігнал Ідуна Парк», початок – о 22:00 за Києвом.

Обидві команди потрапили в півфінал дещо неочікувано, вибивши два іспанські клуби. Все ж у протистоянні «Боруссії» та «Атлетіко» фаворитами вважалися мадридці, а в матчах «Барселони» проти ПСЖ очікувалося, що півфіналістами стануть каталонці. Проте команди Терзича та Енріке осоромили скептиків і тепер в очній грі з'ясують, хто з них у фіналі протистоятиме переможцю пари «Баварія» – «Реал».

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Боруссія» – ПСЖ.