Визначено переможця Кубка Австрії. Хороші новини для Таловєрова

У вирішальному матчі Штурм Грац обіграв Рапід із Відня з рахунком 2:1

867
0
ФК Штурм Грац

Увечері 1 травня було визначено переможця Кубка Австрії.

У вирішальному матчі Штурм Грац обіграв Рапід із Відня з рахунком 2:1 і в 7-й раз завоював трофей. Фінал пройшов у Клагенфурті, на нейтральному полі.

Рапід відкрив рахунок у першому таймі, проте Штурм Грац зрівняв рахунок завдяки автоголу, а потім забив вирішальний гол на 81-й хвилині та здобув вольову перемогу.

Штурм Грац, лідирує у чемпіонаті Австрії (випереджаючи РБ Зальцбург на 3 очки) та близький, щоб забезпечити собі місце у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Тому путівка до Ліги Європи (4-й раунд кваліфікації) дістанеться 3-й команді чемпіонату – цю позицію займає ЛАСК, за який виступає український захисник Максим Таловєров.

Кількість трофеїв у Кубку Австрії: Аустрія Відень (27), Рапід Відень (14), РБ Зальцбург (9), Тіроль Інсбрук, Штурм Грац (7), Адміра Ваккер (6), ГАК Грацер (4).