Дніпро-1 вибив полтавську Ворсклу з розіграшу Кубка України

Полтавчани продовжили невтішну серію з невдалих виступів

11710
15
СК Дніпро-1
Визначне досягнення для Першої ліги українського футболу можна було спостерігати на чвертьфінальній стадії розіграшу національного Кубка. Відразу дві команди зуміли дійти до даного етапу змагань, а жереб відправив їх у пари до команд-представників «елітного» дивізіону українського футболу.

Мова передусім йде про кіровоградський «Інгулець» та дніпровський «Дніпро-1». Останнім належало зіграти проти учасника групового етапу Ліги Європи, а також представнику «нижньої шістки» УПЛ, полтавської «Ворскли», перед очима у рідної публіки.

Якщо взяти стратегію поведінки команди з нижніх дивізіонів під поєдинку проти суперника, що переважає в умовному «класі», то скромний перший тайм у виконанні підопічних Дмитра Михайленка не викликає ніякого подиву. А ось від полтавчан очікувалося побачити щось більше, ніж пару подач до штрафної суперника, далеко не кожна з яких призводила до логічного завершення атаки. Нікуди не поспішав і дніпровський клуб, що призвело до досить фанатського гулу на трибунах у моменті під час свистка арбітру на перерву. Всі очікували від команд «свята футболу», а отримали «запеклу боротьбу за м'яч на кожному клаптику футбольного поля», яка є притаманною українському стилю.

Хіба що падіння Когута у чужому штрафному майданчику на самому початку зустрічі можна вважати за небезпечний момент, проте арбітр не поспішав з рішенням про призначення пенальті у далеких від придатних для того умовах.

Було побоювання, що подібна поведінку футболістів можна буде спостерігати і в другому таймі. Обійшлося! «Дніпро-1» підвищив темп поєдинку до небезпечних для опонента порогових значень, і поступово почав перебиратися великим числом виконавців на чужу половину поля. Єдиний в складі полтавчан, хто хоч якось опирався невтішноої тенденції, був Тарас Саків, проте його одноосібних зусиль по завершенню атак дальніми ударами було явно недостатньо.

У той же час, гравці «Дніпро-1» зуміли домогтися свого в завершальній чверті години матчу. Куліш опинився в потрібному місці в чужому воротарському, в результаті чого вразив порожні ворота ударом з кількох метрів після невдалої спроби Ткаченко перевести у бік простріл з лівого флангу від Шаповала.

Саме за таких обставин рахунок зустрічі був відкритий, а перед полтавцями постала не найприємніша перспектива стати другою командою УПЛ, яка покинула розіграш Кубка України після гри з представником нижчого дивізіону.

Але ж міг все змінити Коломоєць, який вийшов на заміну у другому таймі, форварду потрібно було влучити по м'ячу з належною силою під час подачі з лівого флангу на дальню штангу, однак Юрій з гострого кута спрямував свій удар прямо до рук Юрчука.

І вже через кілька хвилин перспективи участі «Ворскли» в даному змаганні були перекреслені ударом Когута з першого дотику від району одинадцятиметрової позначки, після відскоку від Куліша, який відчайдушно боровся відразу з трьома опонентами в декількох метрах від позиції, звідки і був нанесений останній точний удар в поєдинку.

2:0 – на одного представника Першої ліги на півфінальній стадії стало більше за підсумками цього поєдинку! Привітання на адресу «Дніпро-1», а полтавчанам залишається лише побажати якнайшвидшого подолання з тривалої кризи.