Україна обіграла Люксембург, Зозулі бажали смерті в Іспанії

Головні новини за 25-е березня на Sport.ua

ФФУ
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за понеділок, 25-е березня.

1. Збірна України вирвала перемогу в Люксембургу та очолила групу В. Автогол Родрігеса на останній компенсованій хвилині став фатальним для Люксембургу.

2. Фанати іспанського клубу скандували побажання смерті Зозулі. Федерація футболу може покарати місцевий клуб.

3. Андрій ШЕВЧЕНКО: «Люксембург вміє грати в футбол». Наставник збірної України прокоментував поєдинок з Люксембургом (2: 1).

4. Серби героїчно вистояли в Лісабоні в матчі проти чемпіонів Європи. Роналду не зміг дограти матч, отримавши травму в першому таймі.

5. Київське Динамо зіграло внічию товариський матч проти Полісся. Гол у киян забив бразильський захисник, який знаходиться на перегляді.

6. Лома і Усик навіть не в топ-5 рейтингу кращих від BoxRec. Чому так? Рейтинг, який теоретично повинен бути найоб'єктивнішим, виглядає дуже дивно.

7. Таємничий бразилець - на перегляді в київському Динамо. Молодий бразильський гравець забив гол у контрольному матчі проти житомирського «Полісся».

8. Збірна України U-17 обіграла Косово U-17 у відборі на Євро-2019. Молоді українці успішно стартували в елітному раунді відбору до чемпіонату Європи.

9. Суперліга. Запоріжжя виграє чемпіонат. Огляд фінального ігрового тижня баскетбольної Суперліги.

10. Роналду отримав травму в матчі з Сербією. Португалець був замінений в першому таймі.