Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
18.03.2017 13:45
        Промахи Час Відставання
1 Марі Лаукканен 0+0+0+1 1 29:33.30 -
2 Габріела Коукалова 0+0+0+0 0 29:59.80 26.50
3 Жюстін Бреза 1+1+0+2 4 30:34.70 1:01.40
4 Тея Грегорін 0+1+0+0 1 30:41.50 1:08.20
5 Ліза-Тереза Хаузер 0+0+0+0 0 30:45.80 1:12.50
6 Марте Олсбю 1+0+1+1 3 30:49.20 1:15.90
7 Кайса Макаряйнен 0+0+1+1 2 31:24.50 1:51.20
8 Доротея Вірер 1+0+1+0 2 31:24.50 1:51.20
9 Лаура Далмайєр 0+0+1+1 2 31:27.10 1:53.80
10 Вероніка Виткова 1+0+1+1 3 31:29.00 1:55.70
11 Юлія Джима 2+0+0+0 2 31:30.60 1:57.30
12 Дар'я Домрачева 0+0+0+3 3 31:41.50 2:08.20
13 Галина Вишневська 1+0+0+0 1 31:47.20 2:13.90
14 Марі Дорен-Абер 1+1+1+1 4 31:52.80 2:19.50
15 Марен Хаммершмідт 1+1+0+1 3 32:05.80 2:32.50
16 Ліза Віттоцці 0+0+1+1 2 32:19.80 2:46.50
17 Пауліна Фіалкова 0+0+0+4 4 32:21.90 2:48.60
18 Тіріл Екгофф 2+1+2+1 6 32:22.00 2:48.70
19 Федеріка Санфіліппо 0+0+3+2 5 32:24.00 2:50.70
20 Лєна Хеккі 3+0+1+0 4 32:25.10 2:51.80
21 Анна Магнуссон 2+1+0+0 3 32:26.50 2:53.20
22 Анес Бескон 3+3+1+0 7 32:26.80 2:53.50
23 Дар'я Віролайнен 0+0+2+1 3 32:29.90 2:56.60
24 Вікторія Сливко 0+1+0+0 1 32:31.90 2:58.60
25 Алексія Рунгальдьєр 2+0+1+0 3 32:32.50 2:59.20
26 Енора Латюльє 2+0+0+2 4 32:40.60 3:07.30
27 Ірина Старих 0+0+3+2 5 32:41.30 3:08.0
28 Юлія Швайгер 3+0+1+0 4 32:42.50 3:09.20
29 Франциска Хільдебранд 1+1+1+1 4 32:45.10 3:11.80
30 Жюлі Сімон 0+1+2+1 4 32:49.60 3:16.30
31 Тетяна Акімова 1+0+1+0 2 32:50.20 3:16.90
32 Мона Брорссон 0+0+2+1 3 32:54.20 3:20.90
33 Люсі Чарватова 1+2+1+1 5 33:13.80 3:40.50
34 Деніз Херрман 1+2+1+2 6 33:13.80 3:40.50
35 Кайя-Веєн Ніколайсен 1+1+0+1 3 33:27.00 3:53.70
36 Анастасія Меркушина 0+0+0+1 1 33:33.40 4:00.10
37 Сюзан Данклі 2+1+4+3 10 33:33.50 4:00.20
38 Ольга Абрамова 0+0+1+1 2 33:35.30 4:02.0
39 Надія Скардіно 1+0+1+0 2 33:36.20 4:02.90
40 Емма Нільссон 0+1+2+0 3 33:42.80 4:09.50
41 Клер Еган 0+2+0+2 4 33:47.20 4:13.90
42 Анна Фроліна 2+2+1+3 8 33:55.40 4:22.10
43 Христина Ільченко 1+1+2+0 4 33:58.50 4:25.20
44 Ванесса Гінц 1+0+1+0 2 34:07.60 4:34.30
45 Івона Фіалкова 2+2+2+1 7 34:19.50 4:46.20
46 Аня Єрзен 0+1+1+3 5 34:35.50 5:02.20
47 Джулія Ренсом 1+0+1+1 3 34:38.10 5:04.80
48 Моніка Хойніш 1+1+3+1 6 34:40.40 5:07.10
49 Інгрід Тандреволд 0+1+2+1 4 34:43.90 5:10.60
50 Магдалена Гвіздон 1+3+0+2 6 35:10.90 5:37.60
51 Хана Оеберг 0+2+0+3 5 35:14.20 5:40.90
52 Катерина Мошкова 0+2+3+0 5 35:15.90 5:42.60
53 Аіта Гаспарін 1+0+2+2 5 35:20.70 5:47.40
54 Наталія Кочергіна 1+1+1+2 5 35:48.40 6:15.10
55 Ірина Услугіна 2+1+3+0 6 35:56.30 6:23.0
56 Байба Бендіка 1+2+2+1 6 36:29.90 6:56.60
57 Динара Алімбекова 1+0+3+2 6 36:31.60 6:58.30
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності