Хакан ЧАЛХАНОГЛУ: «Пройти так далеко – це честь»

Півзахисник збірної Туреччини прокоментував поразку від Нідерландів

747
1
УЄФА. Хакан Чалханоглу

Півзахисник збірної Туреччини Хакан Чалханоглу прокоментував поразку від національної команди Нідерландів (1:2) у чвертьфінальному матчі Євро-2024:

«Я хотів би подякувати всім, хто долучився. У нас був чудовий турнір. Нам усім дуже сумно, але ми сподіваємося, що повернемося. На жаль, це все. Ми зайшли так далеко. Ми змусили нашу націю відчути це хвилювання, наскільки ми щасливі. У футболі трапляються поразки. Наші вболівальники аплодували нам стоячи в кінці матчу, а це хороший сигнал.

Другий тайм ми розпочали не дуже добре і відставали. Після другого голу Нідерландів ми перейшли на довгі передачі. Такі речі трапляються. Це честь для нас, що ми пройшли так далеко».