Тоні КРООС: «В УЄФА за 3 місяці зрозуміли те, що всі зрозуміли за секунду»

Легендарний німець – про скандальну гру рукою Кукурельї на Євро-2024

33454
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Тоні Кроос

Колишній півзахисник збірної Німеччини Тоні Кроос відреагував на новину про те, що в УЄФА визнали помилку судді Ентоні Тейлора, який не призначив пенальті у ворота збірної Іспанії за гру рукою Марка Кукурельї у чвертьфіналі Євро-2024 (поразка Німеччини 1:2 в овертаймі):

«Їм знадобилося три місяці, щоб зрозуміти, що це була гра рукою, хоча майже всі це зрозуміли за секунду. Це мене дуже заспокоює.

Чи можу я після цього називати себе чемпіоном Європи? Бо це тепер офіційно підтверджено. Я так не думаю».

Олег Дідух Джерело: 90min