Антон ЦАРЕНКО: «У Динамо кожен завжди б'ється один за одного»
Молодий футболіст «Динамо» прокоментував перемогу у матчі 30-го туру УПЛ
![Антон ЦАРЕНКО: «У Динамо кожен завжди б'ється один за одного»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/28/orig_685791.jpg)
Атакуючий півзахисник київського «Динамо» Антон Царенко підбив підсумки поєдинку з «Рухом» (2:1) у матчі 30-го туру АПЛ. 19-річний футболіст забив переможний гол у матчі.
– Це був останній матч сезону, тому потрібно було показати достойний футбол перед собою і вболівальниками. Гадаю, ми заслужили результат своєю грою, тим, як ми бились, не дивлячись на турнірне становище. Ми показали хорошу гру і здобули перемогу.
– Розкажи про свій гол, перший для тебе у сезоні.
– Була хороша атака, почався якийсь сумбур у штрафному майданчику «Руха». Так вийшло, що м’яч відскочив до мене. Вийшло влучити у ворота і забити гол. Якщо чесно, я дуже радий, адже у мене була травма, і цей м’яч допоміг мені психологічно. Також він допоміг команді здобути сьогодні перемогу.
– «Рух» сьогодні бився за єврокубки, а у «Динамо» сьогодні зіграли футболісти, які менше грали впродовж сезону. Чи відчувався цей тиск від «Руха», ця мотивація?
– У нас є команда і кожен б’ється завжди один за одного. Не дивлячись на те, хто виходить у стартовому складі, а хто на заміну, завжди треба показувати рівень, давати стимул і конкуренцію, аби бути в команді «Динамо» Київ.
– Підбий особисті підсумки сезону.
– Як бачите, отримував мало ігрового часу. Але це другорядне. Мене трохи вибила з колії травма. Але я не зупинявся, працював, знав, що я це роблю для себе. У першу чергу потрібно було відновитись і допомогти команді, не дивлячись на те, в якому становищі ми знаходились.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696126.jpg)
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696126.jpg)
Sport.ua представляє анонс 3-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
Найбільше визнання отримав Еміліано Мартінес
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696212.jpg)
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696212.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Відомо, скільки Яремчук зароблятиме у новому клубі. Контракт на 4 роки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696197.jpg)