Тренер Білодід прокоментував виліт Дар'ї з Олімпіади-2024
Віталій Дуброва – про поразку зіркової українки
![Тренер Білодід прокоментував виліт Дар'ї з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/orig_696242.jpg)
Головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва прокоментував виліт Дар'ї Білодід з олімпійського турніру Ігор-2024 у Парижі:
«Сутичка була досить рівною. Не можна сказати, що Даша була гіршою, але вже в додатковий час японка була активнішою. На мій погляд, третє «шидо» було передчасним, треба було дати боротися, бо перевага однієї з суперниць була вагомішою. Але судді вирішили так, ми нічого не можемо зробити. Перемогти можна було. На японку готувалися, і якщо дивилися, то японка не була кращою. Перемогти кидком у Даші можливості не було.
Можливо, Даші треба було активнішою бути, як у першій хвилині, але все ж таки функціонально, мабуть, той факт, що вона була травмованою і не змогла провести повноцінний збір загальнофізичної підготовки. Вона ще сиділа довго, не вставала швидко, і візуально, мабуть, це дало привід суддям покарати її. Але, на мій погляд, сутичка була рівною. Усі спортсмени високого рівня. Джакова з Косова, олімпійська чемпіонка, програла в першому раунді монголці Енхрійлен Лхагватогогійн, яка призерка чемпіонату світу. Рівень дуже високий, у Дашиній категорії десь 10-12 спортсменок могли претендувати на медалі.
Як відреагувала Даша? Усі, напевно, бачили: розплакалася, розридалася. Нормальна реакція. Не треба забувати, що вона дівчина, дуже мріяла про цю олімпійську нагороду, золото. Але це спорт, тут завжди хтось перемагає. Олімпіада-2028? Це треба з нею спілкуватися. Це жіночий спорт, примхливий вид діяльності, важко щось загадувати. Але, звісно, це можливо, бо олімпійська мрія ще не здійснена. Це все залежатиме від її амбіцій, бажання. Є багато прикладів: казахстанець Елдос Сметов виграв своє перше золото на третій Олімпіаді, тому щось прогнозувати не треба зараз».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сестри Кіченок переграли китайський тандем на старті Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696250.jpg)
![Сестри Кіченок переграли китайський тандем на старті Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696250.jpg)
Людмила та Надія у двох сетах впевнено впоралися з Ван Сіньюй та Чжен Сайсай
![Романчук не зміг пробитися у фінал на 800 м вільним стилем на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696208.jpg)
![Романчук не зміг пробитися у фінал на 800 м вільним стилем на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696208.jpg)
Михайло фінішував останнім у своєму кваліфікаційному запливі
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696186.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![C.Пеклов](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/50/thumb_450030.png)
![Phantom](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/50/thumb_450030.png)