«З китайцями нереально конкурувати». Середа і Болюх – про виступ на ОІ-2024
Українці стали п'ятими на Олімпіаді у чоловічих синхронних стрибках у воду з 10 метрів
![«З китайцями нереально конкурувати». Середа і Болюх – про виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/orig_696235.jpg)
Кірілл Болюх та Олексій Середа посіли п'яте місце у синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки серед чоловіків на Олімпійських іграх 2024 у Парижі.
Наразі це найвища позиція для збірної України на Іграх у Парижі у тих видах спорту, де розігрували медалі.
«Я зробив помилку в п'ятому стрибку на 5 балів. Вона була незначною, але все одно її вистачило, щоб судді знизили оцінку. Та й інші стрибки, звісно, можна було виконати краще. Щодо справедливості суддівства, то не можу з впевненістю сказати, тому що поки що не дивився свої стрибки. Але за відчуттями оцінювали нормально, не скажу, що щось занижували — в п'ятому стрибку це повністю моя помилка», — зауважив Олексій Середа.
«Було певне хвилювання перед Олімпіадою, як я й очікував. Але воно не було таким сильним. Я зробив все можливе, що міг, що казали тренери. Але результат на табло», — так прокоментував виступ дебютант Олімпіади Кірілл Болюх.
Обидва спортсмени зазначили, що результат їх розчарував. Проте хлопці не втрачають оптимізму, а Олексій Середа навіть встигав жартувати:
💬«З китайцями нереально конкурувати. На жаль, поки я не бачу можливості їх обігнати. Нам потрібно додавати ще один стрибок, щоб набирати таку ж суму балів, як і вони: вони стрибають 6, а ми — 7».
![Алексей СЕРЕДА: «Пятое место? Результатом недоволен»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696225.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Драма у першому сеті. Костюк пробилася до 1/8 фіналу Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696239.jpg)
![Драма у першому сеті. Костюк пробилася до 1/8 фіналу Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696239.jpg)
Марта здолала Клару Бюрель у 2-му раунді Олімпіади у Парижі
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696075.jpg)
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696075.jpg)
Пілоти та команди йдуть на перерву
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696126.jpg)
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696126.jpg)
![Романчук оцінив невдалий виступ на ОІ. Він не пройшов у фінал 800-метрівки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696213.jpg)
![Романчук оцінив невдалий виступ на ОІ. Він не пройшов у фінал 800-метрівки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696213.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![C.Пеклов](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)