Осічки Динамо і Кривбаса, Роналду влаштував бійку, хокеїсти U18 перемогли

4286
0
Х

Пропонуємо ознайомитись із добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за понеділок, 8 квітня.

1А. Переграли, але не обіграли. Динамо в Києві поділило очки з ЛНЗ. Гола Ярмоленка для перемоги киянам виявилося замало

1В. Перевага не принесла результату. Ворскла відібрала очки у Кривбаса. Криворізький клуб не зміг обіграти полтавців

1С. Два дублі, епічний фінал. Полісся втримало перемогу над Минаєм. Житомиряни не могли здобути перемогу з початку листопада минулого року

2А. ВІДЕО. Та він збожеволів! Роналду отримав червону і хотів вдарити суддю. Кріштіану зганьбився у півфіналі Суперкубку Саудівської Аравії

2В. Роналду вилучили, Аль-Хіляль здолав Аль-Наср. Через Кріштіану скасували гол. «Лідери» виграли у «всесвітнього клубу» з рахунком 2:1, португалець зганьбився

3. Дві шайби на останній хвилині. Україна U-18 обіграла Японію. Контрольний матч перед чемпіонатом світу

4А. Таблиця УПЛ. Шахтар – одноосібний лідер, Динамо та Кривбас втратили очки. Дніпро-1 проведе матч 23-го туру проти луганської Зорі 9 квітня

4В. Ярмоленко обійшов Шацьких в реєстрі найкращих бомбардирів Динамо. Ярмоленко забив 143-й м'яч у динамівських лавах

4С. Суркіс запропонував Мілевському роботу в Динамо. Яку посаду хоче Артем? Мілевський хоче працювати скаутом по нападниках

5А. Скудетто близько. Інтер вирвав перемогу над Удінезе у компенсований час. Перемогу міланському клубу приніс гол Давиде Фраттезі на 90+5-й хвилині

5В. Як виглядає таблиця АПЛ після нічиєї Ліверпуля, перемог Арсенала, Ман Сіті? 6–7 квітня відбулися матчі 32-го туру чемпіонату Англії

6. Ексгравець Тоттенхема різко відповів Зінченку про війну в України. Серж Ор'є закликав українця повернутися на батьківщину

7. В Києві правоохоронець вбив 16-річного футболіста СДЮСШ Зміна. 7 квітня 2024 року не стало Максима Матерухіна

8. Жирона запропонувала українській зірці новий контракт. Відома відповідь. Циганков вирішив відкласти питання продовження угоди до літа

9А. Екстраліга. Кардинал та Енергія зіграли внічию, Сокіл обіграв Ураган. Завершилися два матчі чемпіонату України з футзалу

9В. Підручний продовжить працювати із Санітрою у наступні два роки. Раніше словацький спеціаліст покинув збірну України

10А. М'ясорубка в Країні Басків, тріумф Ван дер Пула. Підсумки велотижня. Sport.ua підбиває підсумки тижня в шосейному велоспорті

10В. Найгірший рік у кар'єрі Куртуа: травми, скандали, невизначеність. Розповідаємо про непростий період кар'єри у бельгійця

10С. Гра по-крупному: розгромні перемоги Динамо. Блогер Sport.ua Олексій Рижков – про історичні тенденції у кількості динамівських крупняків

(7)

Стало відомо, що говорив Беллінгем Кейну перед пенальті у ворота Луніна
Футбол | 01 травня 2024, 21:01 2

30 квітня Реал Мадрид на виїзді зіграв унічию з Баварією у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ