Знайшов свою гру? Мудрик – один із лідерів Челсі за створеними моментами

Більше моментів створив лише Коул Палмер

4485
15
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

27 грудня відбувся матч 19-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Крістал Пелас». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «синіх».

Український вінгер господарів Михайло Мудрик вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 71-й на Армандо Бройя через пошкодження. Українець відкрив рахунок у поєдинку на 13-й хвилині.

За інформацією Mozo Football, Михайло Мудрик – один із лідерів «Челсі» за створеними моментами. Українець створює в середньому за матч 1.6 моментів, більше тільки в англійця Коула Палмера – 2.1.

Раніше у Лондоні оцінили гру Мудрика проти «Крістал Пелас».