Друга поразка на Євро. Збірна України U-17 програла Чехії

Українці практично втратили шанси на чвертьфінал

7809
21
УАФ

Збірна України U-17 провела другий поєдинок на чемпіонаті Європи. Суперником нашої команди стала Чехія. На старті турніру «синьо-жовті» програли Сербії з рахунком 0:1, а чехи розгромили Кіпр - 5:0. Таким чином, для продовження боротьби за путівку до чвертьфіналу підопічним Юрія Мороза необхідно було обігравати суперників.

Чехи агресивно розпочали зустріч, активними діями доставляючи проблеми нашій команді. Українці помітно нервували та допускали втрати м'яча у простих ситуаціях. На жаль, зберегти свої ворота у недоторканності «синьо-жовті» не змогли. Після прострілу Квачека м'яч у штрафному майданчику влучив у руку Дігтяря, і арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Пенальті реалізував Моудри.

Пропущений гол не змусив сконцентруватися українців, які продовжували припускатися помилок. А чехи знову та знову проводили гострі атаки. До перерви подвоїти перевагу своєї команди міг Квачек, але Макаренко впорався з його ударом.

«Синьо-жовті» активно розпочали другу половину зустрічі, і гарну нагоду втратив Степанов, який із центру штрафного пробив вище воріт. Втім, чехи досить впевнено знову заволоділи перевагою, і гострі ситуації знову почали з'являтися біля наших воріт. Ледве не відправив м'яч у ворота Шванцара, який зльоту зовсім трохи не влучив у кут. А незабаром Пенкса замкнув простріл із флангу, відправивши другий м'яч у наші ворота.

Неординарний момент стався у середині другого тайму. Пошкодження отримав арбітр зустрічі Мохаммед Аль-Емара та його замінив четвертий суддя Анте Чуліна. А на останніх хвилинах основного часу крапку в матчі поставив той самий Пенкса, який ефектним ударом відправив м'яч у ворота. Українці зуміли забити гол престижу (пенальті реалізував Дігтяр), але ця обставина стала слабкою втіхою від гіркоти ще однієї поразки на чемпіонаті Європи. У другому поєдинку сьогоднішнього ігрового дня Сербія зустрінеться із Кіпром, і якщо серби не програють, останній матч на турнірі для команди Юрія Мороза стане формальністю.

Чемпіонат Європи U-17. Група А. 2-й тур.

Україна U-17 – Чехія U-17 – 1:3

Голи: Дігтяр (94, пенальті) – Моудри (12, пенальті), Пенкса (61, 88)

Попередження: Денисов (35), Богданов (77), Третяк (95), Попов (96)

Україна U-17: Макаренко, Стрельчук, Дігтяр, Третяк, Шелекета (Рибак, 67), Оліченко (Вакулюк, 84), Сорока, Редушко, Богданов, Степанов (Попов, 84), Денисов (Бондар, 67)

Чехія U-17: Обдржалек, Колісек, Мічек, Крпалек, Ржегачек, Панош (Наскос, 68), Слончик, Пенкса (Коларжик, 91), Моудри (Белжик, 81), Шванцара (Сосна, 68), Квачек Нехватал, 68)

Арбітр: Мохаммед Аль-Емара (Фінляндія)