Юрій МОРОЗ: «Дитячий футбол, дитяча психологія, перегоріли»
Головний тренер юнацької збірної U-17 прокоментував поразку від Чехії.
![Юрій МОРОЗ: «Дитячий футбол, дитяча психологія, перегоріли»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/27/orig_685412.jpg)
Головний тренер юнацької збірної України U-17 Юрій Мороз прокоментував поразку від команди Чехії (1:3) у другому матчі на чемпіонаті Європи 2024:
«Планували, що відступати нікуди, нам потрібна була тільки перемога. Що трапилося – сам не розумію. Дитячий футбол, дитяча психологія, перегоріли. Хлопці не показали на полі всю силу, те, що вміють. Багато боротьби програвали, багато індивідуальних помилок, у простих ситуаціях втрачали м’яч.
В епізоді з першим голом не винесли м’яч, помилилися, самі собі привезли цей пенальті. Потім хлопці ніби зібралися, якісь моменти пішли, щось стало виходити. Але на кожну гру у фінальній частині потрібно збиратися, щоб були морально-вольові й бійцівські якості. З одного боку, вихід у фінальний турнір – уже успіх, вони молодці. Однак на самому чемпіонаті потрібно по-іншому грати.
![Друга поразка на Євро. Збірна України U-17 програла Чехії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/26/middle_685382.jpg)
Виступ наших юнаків у різних клубах? Мабуть, це також одна з причин невдачі. Можна шукати різні причини, але, на мою думку, на футбольному полі не було злості, жаги до перемоги. Потрібно боротися на кожному клаптику поля, а в епізоді з третім голом один футболіст обіграв стількох опонентів.
Усі в рівних умовах, але трохи десь недопрацьовували. Можливо, забагато авансів надавали, говорили про майбутнє. Скажу так, що хлопці – молодці, що вийшли у фінальну частину. А тут уже всі стараються, уміють грати у футбол.
Не очікував такої гри, думав, буде трохи краще. Але маємо те, що маємо на даний момент. Щодо складу на матч із Кіпром, то подивимося на стан футболістів, поміркуємо, як зробити так, щоб була в нас боєздатна команда на цей поєдинок».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Гравець Миная: «Нас не хочуть бачити в УПЛ. Усілякі турніри вигадують»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695749.jpg)
![Гравець Миная: «Нас не хочуть бачити в УПЛ. Усілякі турніри вигадують»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695749.jpg)
Кисіль оцінив вихід команди у фінал плей-оф
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695627.jpg)
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695627.jpg)
Олександр не вважає, що Марк Нельсон вкрав у нього дострокову перемогу
![Динамо Загреб – Шахтар – 1:0. Програли юніорам. Відео гола та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695742.jpg)
![Динамо Загреб – Шахтар – 1:0. Програли юніорам. Відео гола та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695742.jpg)
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695616.jpg)
![Усик зізнався, чи купив він собі Rolls Royce після перемоги над Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695653.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/129/thumb_345957.png)
![Vovan78](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/129/thumb_345957.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/4/11/thumb_162256.jpg)
![Taykitanin](https://pic.sport.ua/images/users/0/4/11/thumb_162256.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![vazazh](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/164/thumb_432914.png)
![В'ячеслав](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/164/thumb_432914.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Iigor6583](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/168/thumb_473707.jpg)
![Nba37](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/168/thumb_473707.jpg)