Мудрик знову забив. Челсі здобув перемогу над Крістал Пелес в кінцівці гри

Український вінгер відзначився 3 голом в АПЛ

14990
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

Сьогодні, 27 грудня, відбуваються матчі 19-го туру АПЛ.

Лондонський «Челсі» на домашньому полі переміг «Крістал Пелес» – 2:1. Вінгер «синіх» Михайло Мудрик вийшов на поле у стартовому складі та забив гол на 13-й хвилині. Українець відіграв у цьому матчі 71 хвилину та був замінений. Переможний гол з пенальті за «Челсі» оформив Ноні Мадуеке наприкінці гри.

«Брентфорд» на домашньому полі програв «Вулвергемптону» з рахунком 1:4. Єгор Ярмолюк вийшов у стартовому складі лондонського клубу та був замінений після перерви.