Маурісіо Почеттіно оцінив матч із Крістал Пелас, у якому Мудрик забив гол

27 грудня «пенсіонери» обіграли «орлів» з рахунком 2:1 у 19-му турі АПЛ

15212
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

27 грудня відбувся матч 19-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Крістал Пелас». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «синіх».

Український вінгер господарів Михайло Мудрик вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 71-й на Армандо Бройя через пошкодження. Українець відкрив рахунок у поєдинку на 13-й хвилині.

Після завершення зустрічі наставник «пенсіонерів» Маурісіо Почеттіно прокоментував перемогу своїх підопічних:

«Ми створили багато моментів. Я дуже задоволений виступом. Крістофер Нкунку? Йому потрібно адаптуватись до команди, це важливий крок для нього.

АПЛ – це справді важка ліга, і нам потрібно бути послідовними. Перша половина сезону була справді зі злетами та падіннями, вона була важкою та складною. Але ми налаштовані позитивно, і нам треба показати, що ми можемо конкурувати.

Я сказав Конору Галлахеру, що він повинен бити пенальті, але уточнив, що якщо не впевнений – віддай Ноні Мадуеке. Він це зробив, а Ноні реалізував. Я так радий за нього. Він вийшов з лави запасних і показав цей голод до забитих м'ячів та впевненість».

Відеоогляд матчу Челсі – Крістал Пелас – 2:1