Українець отримав одну з найкращих оцінок у «Челсі»

4224
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У середу, 27 грудня, у 19-му турі Англійської Прем'єр-ліги «Челсі» з рахунком 2:1 обіграв удома «Кристал Пелас». Автором одного з голів «пенсіонерів» став український півзахисник Михайло Мудрик.

Британський футбольний портал Football.london оцінив гру Мудрика оцінкою 8. Вищий бал отримав тільки Ноні Мадуеке - 9. Також «вісімкою» оцінені дії в матчі Мало Гюсто.

«У перші 10 хвилин відмінно розіграв м'яч із Матсеном. Демонстрував дальній пас - те, що ми зазвичай не асоціюємо з українцем. Незабаром він вийшов із глухого кута. Треба сказати, що при Почеттіно він виглядає набагато краще.

У «Челсі» він смикав за ниточки. Мудрику дуже не пощастило, що він не забив другий гол у матчі на 20-й хвилині: Дін Хендерсон зробив дуже сильний сейв, щоб не дати вінгеру забити», – сказано в релізі до гри Михайла Мудрика.

Раніше повідомлялася реакція фанатів «Челсі» на гру Мудрика проти «Кристал Пелас».