13057
9

«В нього потенціал Мбаппе». Реакція фанатів на гру Мудрика проти Пелес

Український вінгер «Челсі» провів на полі 71 хвилину та забив гол

Сьогодні, 27 грудня 2023 року, відбувся матч 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонськими «Челсі» та «Крістал Пелес». Рахунок гри – 2:1 на користь господарів.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 13-й хвилині поєдинку український півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик відкрився в штрафному майданчику «Крістал Пелес» та в один дотик переправив м'яч у ворота «орлів». На 71-й хвилині зустрічі 22-річного футболіста замінили через пошкодження.

Вболівальники лондонського «Челсі» в мережі Twitter оцінили гру українця, але не обійшлося й без критики.

i: «Нкунку повністю змінив нашу гру. Джексон та Мудрик виглядали набагато впевненіше, коли мали гравця, з яким можна пасуватися».

Cantsalo: «Мудрик в першому таймі був особливим».

itsJordzz: «Вони («Ман Сіті» – прим.) мають якомога швидше звільнити Гвардіолу та придбати Мудрика».

Nssy khak: «Мудрик не вміє йти в дриблінг».

Patrick: «Я тільки що помітив, що у Мудрика більше голів в цьому сезоні АПЛ, ніж у Мартінеллі, про якого фанати «Арсенала» так багато розмовляли».

Cherki Angelo Paez: «Я вірю, що у Мудрика є потенціал. Я не довіряю йому, тому що його перший дотик до м'яча дуже поганий. Хоча він розумний гравець».

•: «Кайседо, Мудрик та Джексон – л***о».

allthingschels: «Мудрик виглядає набагато гостріше та ефективніше, ніж в минулому сезоні».

Abdul: «Мудрик зараз є найкращим вінгером в АПЛ».

Chiukwujioke_Proudly Anioma: «Мудрик – той, хто нам потрібен. Просто майте терпіння».

Gidi: «Мудрик має потенціал, аби бути таким же, як Мбаппе».

M.: «Невже треба було залишитися без вінгерів, аби побачити Мудрика? За 10 хвилин він зробив більше, ніж Маатсен за всю гру».

Fxlse_nein2: «Мудрику 22, але його футбольний вік – 16. Його розвиток може зайняти час».