Жирона з Циганковим та Довбиком вирвала перемогу у матчі з Валенсією

Героєм матчу став Крістіан Стуані

25576
21
Getty Images/Global Images Ukraine

2 грудня відбувся матч 15-го туру Ла Ліги, у якому «Жирона» на своєму полі приймала «Валенсію».

У стартовому складі каталонців з перших хвилин на полі з'явилися Артем Довбик та Віктор Циганков, але результативними діями сьогодні український дует не відзначився.

Пропустили першими господарі, на 57-й хвилині вивів «кажанів» вперед Дуро. Відігралася «Жирона» наприкінці матчу, забив Крістіан Стуані на 83-й хвилині, а уже через п'ять хвилин досвідчений нападник оформив дубль.

Український нападник «Валенсії» Роман Яремчук розпочав матч на лаві для запасних, та з'явився на полі лише на 84-й хвилині.

Завдяки цій перемозі «Жирона» повернула собі перше місце у Ла Лізі. Конкурент каталонців «Реал» сьогодні зіграє з «Гранадою».

Octopus
Суперсаб Стуани. Волевая победа Жироны, такие матчи должны закалять характер. Яремчук всадник апокалипсиса, вышел и Валенсия проиграла))
Bualur
У Мичела был план Б. Такую игру трудно было переломить.
Remark
В круту команду поради Довбик та Циганков!
Nordenus
Ох как же они мучались с этой Валенсией, этот вратарь грузин тащил все что мог, а потом еще и привезли тупейший гол... Но Жирона она такая, в итоге все таки дожали в концовке, красавцы...
Перець
Одним словом драма
avk2307
Савіо рано записали Третій гол відмінили
KirTheKing
стуани в отличной форме, несмотря на 37 лет..
contr
Якщо б Жирона грала як останні 15 хвилин весь матч то Валенсія влетіла б 5:0 ! Яремчук таки дно ☝️
Віктор Коробка
Друзі, це якась містика! Дивився одночасно Жирона - Валенсія і Кривбас - Олександрія. Несподівані лідери грали проти кріпеньких середняків. Забиває Олександрія і в Іспанії забиває Валенсія. Дивимось далі. Жирона зрівнює рахунок - чекаю тогож від Кривбасу. Кілька хвилин - і забиває Кривбас! Далі - ще цікавіше. Жирона забиває другий - я знов чекаю на відповідь Кривбасу. І вона не забарилася! Підсумок - дві вольові перемоги хазяїв в двох дуже схожих матчах! До речі, і кефи були приблизно однакові.