Вперше в історії. Рух обіграв Шахтар у товариському матчі

Львів'яни здійснили камбек з рахунку 0:1

10528
17
УПЛ

Львівський «Рух» переграв донецький «Шахтар» у товариському матчі. Рахунок зустрічі – 3:1 на користь команди Віталія Пономарьова.

Матч розвивався нелегко для «рухівців», адже вже на 7-й хвилині Кевін Келсі з передачі Ярослава Ракіцького вивів «гірників» уперед.

Проте ще до перерви ситуацію виправили 2 центральні захисники «Руха»: на 14-й хвилині у воротах «Шахтаря» знову розписався Богдан Слюбик, а наприкінці 1-го тайму львів'ян уперед вивів Віталій Холод. На 64-й хвилині перевагу подвоїв Андрій Столярчук.

Цікаво, що ця перемога стала першою для львів'ян в 9-матчевій історії протистоянь з «Шахтарем». Раніше в активі «Руха» було лише 2 нічиї та 6 поразок з загальним рахунком 3:15.