Олександр СВАТОК: «Із мотивацією у збірній України усе гаразд»
Українець – про майбутній матч відбору
![Олександр СВАТОК: «Із мотивацією у збірній України усе гаразд»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/60/orig_652157.jpg)
Захисник «Дніпра-1» та збірної України Олександр Сваток поділився своїми думками на початку підготовки національної команди до поєдинку відбору Євро-2024 з Італією.
«Зі Львова добралися добре, переночували в готелі біля аеропорту, поснідали перед перельотом у Гданськ.
Щодо останнього поєдинку УПЛ, то не можу сказати, як вдалося перемогти «Шахтар». Напевно, за рахунок командної гри, можливо, нам пощастило. Добре, що хлопці зуміли забити такі гарні м’ячі з далекої відстані.
В італійців завжди дуже сильна команда, з індивідуально сильними гравцями, тактично підкована. Не хочеться говорити про фаворита прийдешнього матчу – все буде зрозуміло на футбольному полі. Гадаю, із мотивацією в нас усе буде гаразд», — сказав Олександр Сваток.
Вчора збірна України розпочала збір у польському Гданську.
Матч відбору Євро-2024 між збірними України й Італії відбудеться 20 листопада, початок – о 21:45 за київським часом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
Марта здолала Лулу Сан у 1/32 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
До топ-3 медального заліку входять Японія, Австралія та США
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
![Шахтар відправив захисника до клубу зі столиці Данії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696200.jpg)
![ВІДЕО. Яремчук прибув до Греції для підписання контракту з Олімпіакосом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696187.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![mr.frog68](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)