Скасований гол, 2 вилучення, 3 м'ячі. Тоттенгем вирвав перемогу в Ліверпуля

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «шпор»

2716
22

30 вересня відбувся матч 7-го туру АПЛ між клубами «Тоттенгем» та «Ліверпуль». Гра завершилась із рахунком 2:1 на користь «шпор».

Перші два м'ячі були забиті в 1-му таймі. Перший гол оформив Сон Хин Мін на 36-й хвилині, а на 45+4-й Коді Гакпо зрівняв рахунок. На 90+6 лондонцям вдалося вирвати перемогу. У свої ворота забив Джоель Матіп.

З 26-ї хвилини «червоні» грали в меншості. Пряму червону картку отримав Кертіс Джонс.

Однак одним вилученням гості не обмежилися. На 69-й Діогу Жота отримав другий гірчичник та залишив поле.

Рахунок у матчі міг відкрити Луїс Діас на 34-й хвилині, але його гол було скасовано після перегляду VAR – офсайд.

Зараз «Ліверпуль» посідає 4-те місце в таблиці АПЛ. У команди 16 очок після 7 турів. «Тоттенгем» розташовується на 2-й позиції з 17 пунктами.