У результативному матчі українці перемогли фінів

14008
4
uefa.com

Збірна України 6 вересня провела поєдинок завершального туру групового етапу чемпіонату Європи з футзалу серед юніорів. Підопічні Ігоря Москвичова здобули перемогу та вийшли до півфіналу.

У першому таймі команди грали у відкритий і результативний футзал. Україна забила на один гол більше: дублями відзначились Сніцаренко та Рибицький. Хоч як не намагалися «синьо-жовті», але створити комфортний гандикап не виходило. Фіни успішно діяли в атаці. Найбільше проблем для збірної України створили габаритний темношкірий футзаліст Сюлла та капітан фінської команди Мамілла.

У другій половині зустрічі українці намагалися надійніше зіграти в обороні. У принципі, вони впоралися з цим завданням. Моментів біля воріт Дяченка стало значно менше, хоча майже весь тайм скандинави діяли в атаці з п'ятим польовим гравцем. Збірна України змогла швидко забити три голи. До середини тайму результат зустрічі був фактично визначений. У час, що залишився, фіни змогли забити четвертий гол. Досягти більшого українці не дозволили.

Збірна України вдруге поспіль зіграє у півфіналі юніорського Євро. Суперник визначиться після закінчення всіх матчів ігрового дня. Найімовірніше, це буде збірна Португалії, якій Україна програла на минулому континентальному чемпіонаті.