Кутовий для суперників на правому фланзі атаки.

31 серпня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

31 серпня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, чотири хвилини.

31 серпня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Славія сіла до захисту, тоді як Зоря тисне.

31 серпня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ! Пройшла передача до лівого флангу атаки за спини захисникам, але вже в межах штрафного Горбач програв дуель воротарю.

31 серпня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Гол. Юрасек із другого поверху головою завершив подачу від Масопуста з правого флангу зі стандарту на дальню стійку.

82’

Дощ почався, а суперники заробили штрафний на правому фланзі атаки.

31 серпня о 21:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Горбач вийшов замість Антюха.

31 серпня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Томича випустили замість Провода.

79’

Мишньова замінили на Чурка.

31 серпня о 21:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

МОМЕНТ! Вантух перед воротарським вискочив на подачу Антюха з правого флангу, доторкнувся до м'яча, але воротар не пустив м'яч поміж ніг!

31 серпня о 21:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Шранца поміняв Тіджані.

31 серпня о 21:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Занажто багато Славія тримає м'яч наразі. Нічого хороошего.

31 серпня о 21:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Шевчика на правому фланзі захисту не пустив повз себе Кирюханцев.

31 серпня о 21:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Волошина випустили замість Алефіренка.

31 серпня о 21:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Невеличке потягування часу від Зорі. Гру треба пересмикнути.

31 серпня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

МОМЕНТИ! Джордан не дав перевести на порожні ворота Шранцу з лівого флангу штрафного подачу з протилежного боку поля, після чого воротар потягнув дві спроби добити від Зафейріса з добивання!

31 серпня о 21:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Вантух на лівому фланзі штрафного зачепився за м'яч, але з двох спроб не спрямував м'яч на Герреро.

31 серпня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Джордан таки забрав м'яч на правому фланзі захисту в Шранца, який почав фінтити.

31 серпня о 21:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Ван Бурена поміняли на Юречку.

31 серпня о 21:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Подачу з правого флангу від Алефіренка вибили за межі штрафного.

31 серпня о 21:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Шевчик із правого флангу зіграв на Юрасека до зони перед штрафним, а той здалеку пробив повз ліву стійку.

31 серпня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Подачу від Юрасека з лівого флангу штрафного на кутовий блокував Батагов.

31 серпня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

МОМЕНТ! Турбаєвський зумів парирувати близький удар головою від Дорлі на завершення подачі з правого флангу.

31 серпня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Масопусту не дали просунути м'яч правим флангом штрафного.

31 серпня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Юрасека випустили замість Доудери.

46’

Дришлюк гратиме замість Яцика.

31 серпня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

31 серпня о 20:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

31 серпня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Масопуст виконав поганий дальній постріл із лівого флангу на наше щастя.

45’ +2

Голеш на правому фланзі штрафного відкидав м'яч на другий темп, але його пас прочитали.

31 серпня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

45’

Турбаєвський у воротарському забрав подачу Масопуста з лицьової межі на правому фланзі.

31 серпня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Джордан із власної половини закинув м'яч до межі чужого штрафного, але там Герреро програв боротьбу в повітрі.

31 серпня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Антюх зайшов із м'ячем до лівого флангу штрафного та потужно пробив низом у ближній. Що там у Коларжа?

31 серпня о 20:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Кровотеча в Огбу з брови, тож його прибрали з поля.

31 серпня о 20:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Батагов зняв над штрафним подачу від Шранца з лівого флангу.

31 серпня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Цікаво тепер буде поспостерігати за реакцією Славії, бо щось пішло в них не за планом.

31 серпня о 20:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Алефіренко з боротьби залишився з м'ячем перед чужим штрафним та шаленим пострілом здалеку вгатив у праву дев'ятку!

31 серпня о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Мишньов прочитав гру в пас на лівому фланзі атаки поміж Зафейрісом та Проводом.

28’

Невисокі швидкості грають наразі тільки на користь суперників.

31 серпня о 20:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Зоря сидить у захисті, хоча суперники не дуже-то й активні.

31 серпня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Доудера на дальній завершив подачу кутового з правого флангу від Масопуста, але удар головою в нього пішов до рук Турбаєвського.

31 серпня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Доудера просуванням правим флангом атаки заробив кутовий.

20’

Славія ніби не помічає спротиву гравців Зорі в центрі поля.

31 серпня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Поступово намагається чіплятись за м'яч у центрі поля Зоря. Може щось і вийде з того.

31 серпня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Турбаєвський перевів над воротарським подачу з лівого флангу штрафного від Провода.

31 серпня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Снурніцин прокинув собі м'яч у центральному колі, але полетів у підкаті за ним у ноги Дорлі.

31 серпня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Зайферіс та ван Бурен забрали м'яч у Яцика на лівому фланзі атаки, але просунутись до воріт не дали.

31 серпня о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Подача стандарту від швидкісного Лукаша була невдалою.

11’

Спроба дальнього пострілу з правого флангу від Масопуста – у захисника. Кутовий.

31 серпня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Славія намагається обійти високий пресинг від Зорі довгими передачами.

31 серпня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Закидання на ван Бурена до лівого флангу атаки перевів на кутовий Джордан.

31 серпня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Герреро знову в боротьбі, але цього разу Огбу перед власним штрафним атакував його зі спини на високому м'ячі.

31 серпня о 20:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Мишньов штовхнув у спину Провода на правому фланзі атаки.

31 серпня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Фол в атаці від Герреро у вигляді гри рукою під час обробки високого м'яча.

31 серпня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

31 серпня о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

31 серпня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 31-го серпня, відбудеться матч-відповідь фіналу плей-оф кваліфікації Ліги Європи УЄФА, у якому змагатимуться луганська «Зоря» і празька «Славія». Матч відбудеться в Любліні (Польща), на полі стадіону «Арена Люблін», початок о 20:00.

«Дніпро-1» провалив своє двоматчеве випробування проти празької «Славії», але хоча б відпустив чеського суперника на протистояння проти луганської «Зорі» з нічиєю (1:1). Команда Ненада Лалатовича також, як і СК, програла перший матч дуелі, але зі скромнішим рахунком (0:2), що дає певний простір для маневру. Фактично, завдання перед «мужиками» стоїть те саме, що й перед першою грою, – потрібно забивати, але тепер уже хоча б на два м'ячі більше за суперників. А якщо ні, то нічого – Ліга конференцій теж непоганий турнір.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Славія».