Романов і Деревинський отримали призначення на матчі 1-го раунду відбору ЛК
На українських рефері чекають поєдинки, заплановані на 20 липня
![Романов і Деревинський отримали призначення на матчі 1-го раунду відбору ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/168/orig_633675.jpg)
Європейський футбольний союз оголосив суддівські бригади на матчі-відповіді 1-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій-2023/2024, які відбувся 20 липня.
Призначення отримали дві українські суддівські бригади.
Матч «Пайде» Естонія – «Б-36» Фарери судитиме Віталій Романов. Допомагати йому будуть Семен Шлончак і Володимир Висоцький, Микола Балакін – четвертий арбітр.
Гру «Арсенал» Чорногорія – «Алашкерт» Вірменія розсудить Олексій Деревинський. Його помічники – Віктор Матяш і Олександр Жуков, четвертий рефері – Ярослав Козик.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Марокко U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на матч 1/2 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697435.jpg)
![Марокко U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на матч 1/2 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697435.jpg)
Поєдинок пройде 5 серпня о 19:00 за Києвом
![Божевільний Хижняк, дві бронзи і Ярослава Велика. Як минув 9-й день ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697476.jpg)
![Божевільний Хижняк, дві бронзи і Ярослава Велика. Як минув 9-й день ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697476.jpg)
Sport.ua розповідає про події найуспішнішого для України дня на 33-й Олімпіаді
![Холіфілд назвав єдиного бійця сучасності, якого йому важко було б перемогти](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697384.jpg)
![Холіфілд назвав єдиного бійця сучасності, якого йому важко було б перемогти](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697384.jpg)
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697393.jpg)
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697393.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)