Сергій ПУЧКОВ: «Полісся виявилось не готовим у психологічному плані»
На думку спеціаліста, виліт з єврокубків може вплинути на поліщуків у чемпіонаті
![Сергій ПУЧКОВ: «Полісся виявилось не готовим у психологічному плані»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/orig_696963.jpg)
Один із найдосвідченіших українських тренерів Сергій Пучков поділився враженнями щодо матчу «Полісся» (Житомир) – «Олімпія» (Любляна), у якому словенська команда перемогла 2:1 і за сумою двораундової дуелі вийшла у наступне коло Ліги конференцій.
– Що тут скажеш… Результат говорить сам за себе. Житомиряни не пройшли далі, тож тепер у клубі хай шукають причини тренерських помилок, і в чому саме тренерський штаб недопрацював. Можна багато про щось розповідати, але факт залишається фактом: у протистоянні з «Олімпією» програно два матчі поспіль. У другому з них вдалося забити швидкий м'яч у ворота словенців вже на 1-й хвилині і повести 1:0. Отримати такий шанс, та ще й на самому початку гри і не скористатися у розвиненні успіху… На жаль, цим все і обмежилось. Суперник же відзначився вчора двічі і переміг. А це означає, що житомирська команда не готова у психологічному плані.
– Як гадаєте, які відчуття після цих поразок в українських вболівальників і власника житомирського клубу Геннадія Буткевича, який, вкладаючи чималі гроші у «Полісся», буквально жив єврокубками?
– Зрозуміло, що не кращі. Потрібно робити висновки. І чим раніше вони будуть зроблені – тим краще. Якщо запустити процес під умовною назвою «Давайте подивимось», то я думаю, що толку не буде. Проблема може стати глибшою – і що тоді робити?
– Після завершення матчу представники «Полісся» – зокрема, Олександр Усик та Імад Ашур висловили невдоволення якістю арбітража. Що скажете з цього приводу?
– Суддівство у даному випадку ні при чому. Хто, скажіть, заважав створювати моменти і забивати? Ви повели у рахунку на самому початку гри – що ще треба? Доводьте справу до кінця, забивайте другий м'яч і грайте далі. Тоді і шукати причини у зовнішніх факторах, як-то суддівство, не доведеться. Але не змогли.
Раніше про суддівство у цьому матчі і словах Олександра Усика висловився колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696864.jpg)
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696864.jpg)
Донна Векич у двох сетах впевнено переграла Анну Кароліну Шмідлову в 1/2 фіналу
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696918.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696918.jpg)
Юлія провалила всі три спроби
![ОФІЦІЙНО. Артем Довбик – гравець Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696974.jpg)
![Перес відреагував на інтерес Ман Сіті до Луніна. Флорентіно ухвалив рішення](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696819.jpg)
![Перес відреагував на інтерес Ман Сіті до Луніна. Флорентіно ухвалив рішення](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696819.jpg)
![33 гравці. Шахтар подав заявку футболістів на новий сезон](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696964.jpg)
І не треба кивати на якесь там "упереджене суддівство",самі винні в обох поразках.