Ексарбітр ФІФА – Усику: «Критика суддівства після гри Полісся – це емоції»
Мирослав Ступар розповів, чи були об'єктивні підстави для претензій по арбітражу
![Ексарбітр ФІФА – Усику: «Критика суддівства після гри Полісся – це емоції»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/orig_696932.jpg)
Після вчорашнього повторного поєдинку кваліфікації Ліги конференцій з футболу між «Поліссям» та словенською «Олімпією» (1:2), представники житомирського клубу мали претензії до сербської бригади арбітрів.
Відомий у минулому рефері ФІФА, а нині авторитетний експерт Мирослав Ступар ексклюзивно для Sport.ua оцінив рівень суддівства у протистоянні в польському Глівіце, а також прокоментував висловлювання Олександра Усика з його претензіями до арбітражу:
«Вважаю, що суддівська бригада на чолі з Мілановичем впоралася зі своїми обов'язками. Так, були дрібні помилки, але вони не вплинули на підсумок.
![Вовча зграя, кажете?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696928.jpg)
Чи було порушення правил на гравцеві «Полісся», коли в компенсований час гості забили переможний гол? Це був спірний момент, проте, за великим рахунку, що це змінювало, забивали ж словенці, а не житомиряни, в яких не було шансів врятуватися від вильоту.
Висловлювання уславленого боксера Олександра Усика про упередженість сербської бригади арбітрів? Це все емоції Усика-уболівальника, який, звісно, чекав зовсім іншого дебюту від «Полісся» в єврокубках. На мій погляд, футболісти «Полісся» в цій невдачі, передусім, винні самі. Бо і в повторному поєдинку в них не було чіткого плану, як вразити ворота суперника, а в обороні продовжував панувати безлад.
Нагадаємо, що український боксер Олександр Усик, який має контракт з «Поліссям», звернувся до УЄФА через суддівство у цьому матчі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696919.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696919.jpg)
Ярослава та Ірина продовжать боротьбу за медалі
![ОФІЦІЙНО. Карпати підписали ексголкіпера Дніпра-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696916.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Карпати підписали ексголкіпера Дніпра-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696916.jpg)
У стані «левів» кар'єру продовжить Яків Кінарейкін
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696909.jpg)
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696909.jpg)
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696882.jpg)
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696814.jpg)
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696814.jpg)