Руслан РОТАНЬ: «Олександрія один матч виграла – і вже десь літає»

Тренер незадоволений настроєм гравців

2258
7
ФК Олександрия. Руслан Ротань

Наставник «Олександрії» Руслан Ротань після поразки 1:5 у матчі УПЛ проти «Динамо» залишився незадоволеним настроєм гравців, які діють нестабільно.

— Треба прийняти цю поразку. Спокійно розібратися в ній, зробити аналіз. Що стосується самої гри, то перший тайм ми провели на досить нормальному рівні. Після перерви змушені були грати за рахунком, стали розкриватися, частіше давали супернику зони. А це козир «Динамо» — користуватися такими ситуаціями.

Команда дуже важко переживає після таких поразок. Але треба розуміти, що в нас попереду три вирішальні матчі. Треба зробити висновки після сьогоднішньої поразки. Ментальність у нас у команді на дуже поганому рівні. Коли ти досягаєш успіху, треба прагнути більшого. А в нас зараз так: один матч виграли, і вже десь літаємо, заспокоюємося. Тож завдання номер один — виправити ментальність. При цьому треба відновитися і в підсумку в матчах, що залишилися, бути командою, яка прагне в єврокубки.