19 травня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 травня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 травня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У Вереса замість Пасіча вийшов Дахновський.

19 травня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ГООООООООООООООЛЛЛ!!! 2:1!!!

Ракіцький з лівого флангу навісив точно на голову Матвієнку, який переправив м'яч у ворота!

19 травня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Гочолеішвілі невдало навісив з правого кута штрафного Вереса.

19 травня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Келсі не встигнув замкнути простріл Назарини.

19 травня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

У Шахтаря замість Сікана на поле вийшов Келсі.

19 травня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:1!!!

Після навісу з кутового Вовоченко відкинув м'яч до лінії штрафного і Шарай злету відправив снаряд у ворота!

19 травня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Блізніченко пробив з далекої відстані - Трубін відбив на кутовий.

19 травня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Блізніченко зі штрафного метрів з 30 влучив у стінку.

19 травня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

У Вереса замість Шестакова, Гагуна та Кльоца вийшли Гайдучик, Шарай і Лебеденко.

19 травня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

У Шахтаря замість Топалова на поле вийшов Криськів.

19 травня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Після прострілу Топалова м'яч від Курка ледь не залетів у кут воріт Вереса!

19 травня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Пасіч на фланзі не пройшов Зубкова.

19 травня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

МОМЕНТ!

Сікан розвернувся у центрі штрафного Вереса і не влучив у ворота!

19 травня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Маткобожик грубо зіграв проти Сікана.

19 травня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Гірники більше володіють м'ячем.

19 травня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Блізніченко не дав пробити Топалову з меж штрафного.

19 травня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Невдала атака Шахтаря.

19 травня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Гірники активно грають у пресингу.

19 травня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Не забиває з позначки Сікан!

Форвард пробив у правий кут, і Когут у стрибку відбив м'яч!

19 травня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

ПЕНАЛЬТІ!

Після прострілу Гочолоїшвілі м'яч влучив у руку Курку!

19 травня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

19 травня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

19 травня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр додав 2 хвилини.

19 травня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

В офсайді опинився Сікан.

19 травня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Вовченко підштовхнув Степаненка.

19 травня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Гочолеішвілі зіграв грубо проти Пасіча.

19 травня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

ГОООООООООООООЛЛЛ!!! 1:0!!!

Зубков пробив з лінії штрафного, але влучив у Вовченка. М'яч повернувся до Зубкова, який завдав ще одного удару - після рикошету футбольний снаряд залетів у кут!

19 травня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Маткобожик шкутильгає, йому надають допомогу.

33’

Пысля навісу Гочолеїшвілі Сікан головою пробив вище воріт.

19 травня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Когут забрав м'яч, випередивши суперника.

19 травня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Зубков дав розрізну передачу на хід Назарині у кут штрафного Вереса, але Єгор не зачепився за м'яч.

19 травня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Судаков по центру наблизився до штрафного Вереса, але відпустив м'яч.

19 травня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Гагуну надають медичну допомогу.

19 травня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ!

Після навісу з флангу у Степаненка не вийшов акцентований удар головою з лінії воротарського!

19 травня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

У невисокому темпі йде гра.

19 травня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Після навісу з кутового Вовченко на лінії воротарського головою не влучив по м'ячу!

19 травня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Гірники володіють територіальною перевагою.

19 травня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Ще один офсайд у Пасіча.

10’

Сікан атакував Когута, який забрав м'яч. Арбітр обмежився виховною розмовою.

19 травня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Гірники контролюють м'яч.

19 травня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Ще один офсайд, на цей раз у Шестакова.

19 травня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Офсайд у Г.Пасіча.

19 травня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Поки події розгортаються у центрі поля.

19 травня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Судаков зліва увірвався у штрафний і не влучив у ближній кут.

19 травня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

19 травня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 травня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 травня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 19 травня, відбудеться поєдинок 27-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» та рівненський «Верес». Матч пройде у Рівному, на полі стадіону «Авангард», початок о 17:00.

Чемпіонські перегони в УПЛ все ще чинні й черговий тур національної першості розпочнеться з послідовних матчів двох їхніх безпосередніх учасників. У колективу Ігора Йовічевіча при цьому буде невелика перевага, оскільки «Шахтарю» буде відомий результат зустрічі «Дніпра-1» та «Колоса», але й без цієї дорогоцінної інформації «гірники» не мають права на похибку в грі проти середняка турнірної таблиці. Далі за графіком у донеччан будуть «Зоря» та СК, тож проти футболістів Юрія Вірта команда проведе контрольну репетицію.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Верес».