Олександр ЯЦИК: «Про Петракова можу сказати тільки хороші слова»
Півзахисник «Динамо» – про початок своєї кар'єри та друзів у команді
![Олександр ЯЦИК: «Про Петракова можу сказати тільки хороші слова»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/132/orig_626480.jpg)
Центральний хавбек київського «Динамо» Олександр Яцик в ексклюзивному інтерв'ю Sport.ua пригадав свою футбольну освіту, розповів про ставлення до екснаставника збірної України Олександра Петракова та оцінив себе поза футбольним полем.
– Як ви починали та як потрапили до «Динамо»?
– Перша команда – ДЮСШ-22. Потім звідти я перейшов до «Зміни-Оболонь». Звідки потрапив до системи «Динамо». На рівні ДЮФЛ U-16 ми були у групі з «Динамо», «Шахтарем» та «Карпатами». В останньому турі грали із «гірниками». Провів гарну гру. На матчі був присутній Олександр Петраков, який тоді очолював збірну України 2003 року народження. Отримав виклик у збірну U-17. Був ще на грі головний тренер «Оболоні» Сергій Ковалець. Команда тоді грала у Першій лізі. Після матчу ми поспілкувалися. Він запрошував мене тренуватись із дорослою командою. Потім була відпустка. За тиждень виник варіант із переглядом у «Динамо», де я залишився.
– Хтось із «Оболоні» пробився у дорослий футбол?
– Алекс Чідомере. Він зараз у «Металісті». Але він на рік старший.
– Як вам працювалося з Петраковим?
– Про Олександра Васильовича можу сказати лише добрі слова. Він дуже хороший мотиватор. Дуже чесна та порядна людина. Все говорить у вічі. Петраков грав у три центральні захисники. Для мене ця схема не була проблемною. Я розумів вимоги тренера. У «Динамо» два опорні. У Петракова було два опорники.
– Хто ваші найкращі друзі у «Динамо»?
– З усіма хлопцями дуже гарний контакт. Найбільше спілкуюся з Назаром Балабою та Володимиром Шепелєвим.
– Чому граєте під шостим номером?
– Це мій улюблений номер. Цього числа у мами день народження. Мама для мене - найцінніша людина на світі. Коли я був у U-19, я відразу взяв шостий номер, і все пішло вгору.
– Який Олександр Яцик поза футбольним полем?
– Я більше відпочиваю, люблю поспілкуватися із друзями. Люблю риболовлю. Раніше більше читав, нині менше.
– Яка у вас футбольна мрія?
– Я ставлю за мету поїхати в топ-чемпіонат і пробитися до національної команди.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697100.jpg)
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697100.jpg)
Для Ангеліни Топіч Олімпіада у Парижі завершена
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697036.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697036.jpg)
У півфіналах зіграють Франція – Єгипет, Марокко – Іспанія
![Екстренер Шахтаря назвав українця, який кращий за Холанда і Кейна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697178.jpg)
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697016.jpg)
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697016.jpg)
![За крок від медалі. Ковтун завершив виступи у вільних вправах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697144.jpg)