Vitality зробили неймовірний камбек проти Astralis у матчі на BLAST
Французька організація обіграла данців із рахунком 2:1
![Vitality зробили неймовірний камбек проти Astralis у матчі на BLAST](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/orig_697173.jpg)
3 серпня на турнірі BLAST Premier Fall Groups 2024 відбувся матч Vitality – Astralis.
Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь французької організації.
Першою картою протистояння став вибір Astralis – Vertigo. Команди показали напружену боротьбу і не відпускали одна одну особливо далеко. Проте в один момент за рахунку 10:9 на користь Vitality, «бджоли» віддали 4 раунди поспіль і програли карту 9:13.
Другим став вже вибір французів – Mirage. Astralis почали матч дуже впевнено і в якийсь момент вели 7:0, проте згодом упустили перевагу і закінчили половину з рахунком 7:5. У другій частині карти Astralis розсипалися. «Бджоли» майже не давали шансів опоненту і впевнено обіграли їх з рахунком 13:10.
Вирішальною мапою став Nuke. Команди також показали цікаву гру, а перша половина завершилася з рахунком 7:5 на користь Astralis. Але в другій частині карти французи показали неймовірний захист і зуміли забрати 8 раундів поспіль. Як підсумок, 13:7 на користь Vitality.
BLAST Premier Fall Groups 2024
Vitality – Astralis – 2:1 (9:13, 13:10, 13:7)
Статистика матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Ганьба йому за...» Фани Жирони рознесли Довбика після переходу у Рому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697120.jpg)
![«Ганьба йому за...» Фани Жирони рознесли Довбика після переходу у Рому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697120.jpg)
Артем офіційно став гравцем італійського клубу
![Фехтування. Українки пробилися до півфіналу командної шаблі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697129.jpg)
![Фехтування. Українки пробилися до півфіналу командної шаблі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697129.jpg)
Україні вдалося розібратися з Італією
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697036.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697036.jpg)
![«Він втомився!» Шакур Стівенсон розповів, хто виграє реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696931.jpg)
![Коноплянка оцінив шанси S1mple перейти до його кіберспортивної організації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696154.jpg)
![Коноплянка оцінив шанси S1mple перейти до його кіберспортивної організації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696154.jpg)