Ворскла – Шахтар. Текстова трансляція матчу
Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 1 туру Української Прем'єр-ліги
![Ворскла – Шахтар. Текстова трансляція матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/orig_697185.jpg)
У неділю, 4 серпня, відбудеться поєдинок 1-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться полтавська «Ворскла» та донецький «Шахтар». Матч пройде у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені О.Бутовського, гра розпочнеться о 15:30.
- Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua
Навчально-тренувальні збори у літній період «Ворскла» проводила в Україні, де зіграла 6 контрольних матчів. П'ять із них вона виграла і лише в одному зіграла внічию. «Гірники» готувалися до нового сезону у Словенії, зігравши п'ять спарингів: 2 перемоги, 1 нічия та 2 поразки. Минулого чемпіонату команди обмінялися перемогами. Гостьовий поєдинок виграла «Ворскла» (2:1), а у Полтаві донецька команда взяла реванш - 1:0. Зустрілися суперники й у фіналі Кубка України. «Шахтар» узяв трофей, обігравши полтавців із рахунком 2:1.
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» - «Шахтар».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Золото Олімпіади!!! Харлан із подругами виграли фінал ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697161.jpg)
![Золото Олімпіади!!! Харлан із подругами виграли фінал ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697161.jpg)
У командній шаблі у жінок українки перемогли команду Південної Кореї
![Атлетіко підписав колишнього конкурента Довбика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697187.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697100.jpg)
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697100.jpg)