Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Італія
| Оновлено 03 серпня 2024, 19:31
6853
9

Екстренер Шахтаря назвав українця, який кращий за Холанда і Кейна

Ігор Йовічевіч виділив Артема Довбика

| Оновлено 03 серпня 2024, 19:31
6853
9
Екстренер Шахтаря назвав українця, який кращий за Холанда і Кейна
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

Колишній тренер донецького «Шахтаря» Ігор Йовічевіч розхвалив українського нападника «Роми» Артема Довбика.

«Можливо я перебільшую, але зараз я ставлю Артема Довбика на перше місце серед всіх топових форвардів світу. Так, у мене немає жодних сумнівів, що на сьогодні він кращий за Холанда, Левандовськи і Кейна.

Він повноцінний центрфорвард: швидкий, потужний. Довбик вміє самостійно створювати моменти, він відіграє у захисті. «Рома» отримала звіра!», – сказав Йовічевіч.

2 серпня римська «Рома» офіційно оголосила про підписання 27-річного українського форварда Артема Довбика з іспанської «Жирони».

Оцініть матеріал
(49)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 9
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
evgeniyyea
Я конечно желаю Артему удачи.  Но такие высказывания ему точно навредят. Во-первых, они неправдивы, ему еще до этих ребят пахать и пахать, а главное не превратится в Беседина и забивать исправно. Во-вторых, повторяя ему такие мантры можно вселить в него эту мысль, которая сыграет злую шутку. 
Vanil10
Ігорко молодець звичайно, але цікаво скільки Довбик йому дав за свою рекламу)))
Первый Среди Равных
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
pol-55
Ляпу,ляпу...
Main
Раза в три-четыре 
GloryUkraine
Всі його оди Довбику мають починатися з слів:" Бажаю стати...".