МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»
Українська легкоатлетка прокоментувала кваліфікацію у стрибках у висоту серед жінок
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/orig_696930.jpg)
Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх прокоментувала кваліфікацію у стрибках у висоту серед жінок.
«Дуже хороші відчуття. Найголовніше було спробувати цей трек. Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю фіналу. У кваліфікації було замало місця для розбігу, було багато камер. Але організатори вирішили це питання. Мені доріжка сподобалася, тому не маю жодних претензій до доріжки, всі в однакових умовах.
Я стрибнула свої 1.95 м, але перед цим стояли з дівчатами після 1.92 м та говорили, будемо чи не будемо. Нас залишалося 14, щоб ще одну відсіяти. Але це було довге очікування: 1.88 м, 1.92 м. Хоча я звикла чекати на свої спроби, але це було дуже довго».
Українки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко успішно подолали кваліфікаційний бар'єр, взявши висоту 1.95 м.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Вовча зграя, кажете?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696928.jpg)
![Вовча зграя, кажете?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696928.jpg)
Валерій Василенко – про провальний дебют «Полісся» у єврокубках
![Костевич не змогла вийти до фіналу зі стрільби з пістолета на 25 м на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696902.jpg)
![Костевич не змогла вийти до фіналу зі стрільби з пістолета на 25 м на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696902.jpg)
Знову невдача для Олени
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696909.jpg)
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696909.jpg)
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696864.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696918.jpg)