ВІДЕО. Шахтар веде підготовку до стартового матчу УПЛ із Ворсклою
До розташування клубу повернулися олімпійські збірки
![ВІДЕО. Шахтар веде підготовку до стартового матчу УПЛ із Ворсклою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/orig_697058.jpg)
Донецький «Шахтар» готується до першого матчу УПЛ 2024/25. В неділю, 4 серпня, підопічні Маріно Пушича відкриють чемпіонат виїзним поєдинком з «Ворсклою».
2 серпня команда гірників тренувалася на базі спортивного комплексу «Святошин» під Києвом. Для початку «оранжево-чорні» займалися у фітнес-залі, а потім на полі мали розминку, виконували вправи на тримання м’яча двома групами з використанням маленьких воріт, попрацювали над тактикою та зіграли міні-турнір на три команди.
До розташування клубу прибули олімпійські збірники, які 3 серпня приєднаються до роботи в загальній групі. Також у суботу, 3 серпня, після заняття «гірники» вирушать на гру до Полтави.
Матч 1-го туру УПЛ «Ворскла» – «Шахтар» відбудеться 4 серпня на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського, початок гри – о 15:30.
ВІДЕО. Шахтар веде підготовку до стартового матчу УПЛ із Ворсклою
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697016.jpg)
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697016.jpg)
Парагвай та Єгипет все вирішили у серії пенальті
![Трансферне літо 2024 в Україні. Таблиця переходів клубів УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/middle_695083.jpg)
![Трансферне літо 2024 в Україні. Таблиця переходів клубів УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/small_695083.jpg)
Sport.ua стежить за трансферною роботою українських клубів у літнє міжсезоння
![Верес – Карпати. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696996.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696930.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696930.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696918.jpg)