Кращий бомбардир Першої ліги: «Не очікував такого рішення від Буковини»
Василь Палагнюк шукає собі нову команду
![Кращий бомбардир Першої ліги: «Не очікував такого рішення від Буковини»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/orig_697191.jpg)
Однією з трансферних несподіванок нинішнього міжсезоння в вітчизняній Першій лізі став відхід з «Буковини» її багаторічного лідера, найкращого бомбардира чернівецької команди за роки незалежної України Василя Палагнюка.
33-літній нападник, який також виступав за «Сталь», «Верес», а також у чемпіонатах Вірменії та Молдови, ексклюзивно для Sport.ua розповів, чому покинув «Буковину» й поділився планами:
«Зізнаюся, що сам був заскочений зненацька, коли мені, кращому бомбардиру Першої ліги минулого сезону, повідомили, що я не потрібний. До речі, після мого відходу в «Буковині» більше не залишилося вихованців місцевого футболу. Хоча в мене був чинний контракт ще на рік і я впевнений, що допоміг би рідній команді в боротьбі за путівку до УПЛ. Але маємо те, що маємо, час все розсудить. Наразі тренуюся самостійно й веду перемовини відразу з кількома командами Першої та Другої ліги. Відчуваю, що я ще не всі свої голи забив. Сподіваюся, що до середини серпня працевлаштуюся», – розповів Палагнюк.
Раніше ми повідомляли, що «Буковина» посилилася голкіпером, який грав за «Кривбас».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)
Українська збірна обіграла у півфіналі Японію
![Довбик дебютував за Рому у грі проти нового клубу Яремчука. Зіграли унічию](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697188.jpg)
![Довбик дебютував за Рому у грі проти нового клубу Яремчука. Зіграли унічию](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697188.jpg)
«Вовки» зіграли з «Олімпіакосом»
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697028.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697028.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![За крок від медалі. Ковтун завершив виступи у вільних вправах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697144.jpg)