ОФІЦІЙНО. Буковина посилилася голкіпером, який грав за Кривбас
Воротар Дмитро Погорілий продовжить кар'єру в клубі з Чернівців
![ОФІЦІЙНО. Буковина посилилася голкіпером, який грав за Кривбас](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/orig_694664.jpg)
Контракт з «Буковиною» уклав перспективний 19-річний голкіпер Дмитро Погорілий, який останнім часом виступав у складі клубу «Кривбас» U-19. Угода з футболістом розрахована на три роки.
Дмитро Погорілий – вихованець футбольних академій «Олександрія-Аметист» та київського «Динамо», у складі яких на дитячо-юнацькому рівні загалом провів 37 матчів. Перед стартом сезону 2023/24 перейшов у криворізький «Кривбас». У юнацькому чемпіонаті України за ФК «Кривбас» U-19, який за підсумками минулого сезону посів 7-ме місце, зіграв 15 поєдинків.
Клуб із Чернівців привітав Дмитра в команді та побажав якнайбільше крутих сейвів та сухих матчів у складі жовто-чорних.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Один із топових клубів АПЛ націлився на Забарного. Відома сума трансферу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/middle_694587.jpg)
![Один із топових клубів АПЛ націлився на Забарного. Відома сума трансферу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/small_694587.jpg)
«Арсенал» хоче підписати українця
![Траоре зізнався, чи дозволить сину грати за збірну України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/middle_694513.jpg)
![Траоре зізнався, чи дозволить сину грати за збірну України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/small_694513.jpg)
Нападник «Шахтаря» дозволить Рахіму самостійно ухвалювати рішення
![БАКОЛЕ: «Усик навіть не доторкнувся до мене, я розбив його і нокаутував»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/slider_694562.jpg)
![Відомий найбільш високооплачуваний гравець Ла Ліги 2024/25. І це не Мбаппе](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/slider_694503.jpg)
![Відомий найбільш високооплачуваний гравець Ла Ліги 2024/25. І це не Мбаппе](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/72/small_694503.jpg)
![ФРІДМАН: «Хейт Дніпра-1? Краще обговорюйте провал збірної на Євро»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/73/slider_694666.jpg)