Заміни Олександрії: Волошин - 5,5, Чубатий - 5,5, Ващенко - б/о, Матюшенко - б/о.

Заміни Шахтаря: Келсі - 6,5, Криськів - 6,0, Зубков - 5,5, Михайліченко - 5,0, Сікан - 5,0.

07 травня о 17:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

07 травня о 17:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

90’ +8

Третьякова винесли на носилках. Серйозно все.

07 травня о 16:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +6

Третьяков і Бондар зіштовхнулися, Третьяков лежить на газоні, гості протестують.

07 травня о 16:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +3

Шахтар відчайдушно лізе вперед.

07 травня о 16:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +1

Шевченко тягне час.

07 травня о 16:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Шість хвилин додав арбітр.

89’

Заміни в Олександрії.

Ващенко замість Михайленка, Матюшенко змінив Мустафаєва.

07 травня о 16:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Заміна в Шахтаря.

Сікан замість Бондаренка.

07 травня о 16:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

МОМЕНТ!

Келсі вибіг на ворота, отримав пас і вирішив бити так само вивернутою, як у випадку із забитим голом, хоча напрошувався удар правою. Вище.

07 травня о 16:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Заміна в Олександрії.

Чубатий замість Копини.

07 травня о 16:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Зубков забив гол, але перед тим Конопля заліз у мінімальний офсайд.

07 травня о 16:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Криськів знову бив і Келсі добивав, але тепер Шевченко і захист врятували!

07 травня о 16:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

ГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Криськів отримав м'яч від Зубкова (там дуже ймовірно, що був офсайд, але нормального повтору нам не показали), влучив у праву стійку, а Келсі згрупувався і важким за виконанням ударом добив.

07 травня о 16:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Криськів не встиг на непоганий пас врозріз від Зубкова.

07 травня о 16:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Шевченко фіксує м'яч після удару Судакова метрів з 10.

07 травня о 16:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Конопля справа навісив вкрай невдало.

07 травня о 16:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Заміни в Шахтаря.

Зубков замість Шведа, Михаліченко замість Ракіцького.

07 травня о 16:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Ракіцький на фланзі не встигав за Волошиним і був змушений його збивати.

07 травня о 16:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Конопля обійшов захисника, віддав пас Шведу, той підіграв ненавмисно собі рукою і неточно пробив. Арбітр промовчав.

07 травня о 16:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Третьяков бив з меж штрафного, але не поклав правильно корпус і м'яч полетів вище!

07 травня о 16:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Показують повтор і обговорює коментатор момент, нібито Бабогло тримав в штрафному Келсі. Якби дали цей пенальті, можна було б зовсім переставати дивитися наш чемпіонат.

07 травня о 16:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Вікентій Волошин поміняв Ковальця.

07 травня о 16:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Логінов у підкаті зупинив простріл у свій штрафний і Шевченко накрив м'яч.

07 травня о 16:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Ковалець присів на газон і тримається за ногу.

07 травня о 16:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

МОМЕНТ!!!

Келсі розстрілював Шевченка впритул, кіпер чисто на рефлексах якось відбив м'яч!

51’

Судаков рвався по центру, але Бабогло виніс м'яч.

07 травня о 16:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Момент!

Після кутового Ракіцький п'ятою перевів на дальню штангу, а там Степаненко головою пробив вище!

07 травня о 16:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Швед не зрозумів, куди буде давати пас Бондаренко.

07 травня о 16:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Криськів повертається на поле, змінив Джурасека.

46’

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

07 травня о 15:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

В другому буде весело?

07 травня о 15:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Келсі фолить в атаці проти Ковальця.

07 травня о 15:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Третьяков чомусь не пішов на м'яч в штрафному Шахтаря. Арбітр тим часом додав три хвилини.

07 травня о 15:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

МОМЕНТ!

Бабогло на дальній правій штанзі замикав навіс, Трубін відбив, а добивання Владислава теж не вийшло результативним. Лайнсмен навіть офсайд зафіксував, але повтор показав, що його не було. Якби забили і не зарахували, був би ще один скандал.

07 травня о 15:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Рибалка з перспективного штрафного влучив у Шведа, який стояв у стінці.

07 травня о 15:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Келсі навмисно коліном наступив на ногу супернику, який лежав на газоні.

07 травня о 15:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

МОМЕНТ!

Бондаренко покотив вздовж воріт справа і Судаков з лінії воротарського зарядив по олександрійських горобцях!

07 травня о 15:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Судаков після пасу впоперек поля бив метрів з 18 на силу, вийшло набагато вище.

07 травня о 15:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Красивий вихід в атаку від своїх воріт Олександрії закінчився прострілом справа на Мустафаєва. Еміль не втримав м'яч у полі.

07 травня о 15:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Дальній удар Ракіцького летить вище.

27’

Небезпечно!

Після навісу Матвієнко бив з нульового кута і Шевченко перевів м'яч в поле!

07 травня о 15:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Келсі виходить на позицію центрфорварда замість Траоре.

07 травня о 15:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Траоре вийшов на поле, але знову покликав медиків. Буде заміна.

07 травня о 15:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Простріл Копини зліва на Ковальця заблокували.

07 травня о 15:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Траоре виводять з поля під руки, можливо, і справді було щось серйозне. Тим часом Ракіцький зі штрафного влучив у стінку.

07 травня о 15:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Траоре збивають прямо по центру перед штрафним Олександрії. Точніше, він вирішив впасти після фолу, коли віддав неточний пас.

07 травня о 15:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Небезпечно!

Денис Мірошниченко завершував ударом з носка меті=рів з 10 серію відскоків у штрафному Шахтаря. Вийшло на метр вище.

07 травня о 15:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Небезпечно!

М'яч літав над воротраським Олександрії, але Траоре не зумів продавити центрбеків і пробити.

07 травня о 15:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Дальній удар Коноплі низом під праву штангу виловив у падінні Шевченко.

07 травня о 15:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Шахтар відразу ж побіг зрівнювати рахунок і обклав штрафний господарів.

07 травня о 15:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Джурасек виніс з штрафного, Рибалка відпасував на Михайленка, котрий метрів з 25 пробив у лівий кут - м'яч від штанги влетів у сітку!!!

07 травня о 15:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Траоре на лівій штанзі замикав навіс, але Шевченко справився з несильним ударом.

07 травня о 15:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Момент!

Траоре прокинув собі на хід після пасу від Коноплі шведою, втік на Шевченка, але відпустив м'яч і захисники з воротарем гуртом заблокували удар.

07 травня о 15:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Захисники гірників перепасовуються в своєму штрафному та біля нього.

07 травня о 15:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Швед на правому куті штрафного розкрутився, звільнився віл Третьякова з Копиною і пробив - Шевченко в падінні зафіксував м'яч.

07 травня о 15:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

07 травня о 15:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Хвилина мовчання...

07 травня о 15:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Дніпро-1 тільки-що закінчив свій матч перемогою 2:1, подивимось, чи зможе Шахтар відновити знову гандикап у п'ять очок.

07 травня о 14:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

06 травня о 18:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 7 травня, відбудеться поєдинок 25 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть «Олександрія» та донецький «Шахтар». Гра пройде в Олександрії на полі стадіону «Ніка», початок - о 15:00.

До закінчення чемпіонату «Олександрії» доведеться зіграти ще з обома претендентами на чемпіонство. Відбір очок в когось одного автоматично означатиме допомогу іншому. Перший на черзі - «Шахтар». Також «поліграфи» мають свої інтереси - у випадку багаторазової втрати очок «Динамо» вони можуть замахнутися і на четверте місце. Щоправда, такі розклади виглядають примарними - команда Ротаня грає переважно внічию, а в попередньому турі взагалі програла (1:2 «Кривбасу»).

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Олександрія» - «Шахтар».