| Оновлено 03 квітня 2023, 08:19
7679
5

Львів не безсмертний. Динамо здобуло перемогу над кандидатом на виліт

Львів'яни зазнали поразки в першому поєдинку під керівництвом нового-старого головного тренера

7679
5
УПЛ

У Львові на стадіоні «СКІФ» відбувся матч 19-го туру української Прем'єр-ліги, в якому ФК «Львів» приймав київське «Динамо».

Для львів'ян цей поєдинок став першим під керівництвом нового-старого головного тренера Анатолія Безсмертного, який прийняв команду після відставки Олега Дулуба. 54-річний фахівець мав досить мало часу на підготовку до поєдинку проти одного з найсильніших клубів країни, але незважаючи на це, його підопічні показали досить непогану гру.

Обом командам було надзвичайно важливо набрати залікові бали. «Львів» перебуває однією ногою у Першій лізі, оскільки одноосібно замикає турнірну таблицю чемпіонату УПЛ, а «Динамо» через низку невдач де-факто випало з боротьби за золоті медалі й поки що у кращому разі веде боротьбу за бронзу.

У першому таймі колективам не вдалося відзначитись забитими м'ячами. Мабуть, найкращу можливість для того, щоб відкрити рахунок, мав Владислав Ванат на 44-й хвилині зустрічі, проте екс-динамівця Олександра Рибку, який захищає ворота «синьо-золотих левів», від пропущеного голу в роздягальню врятувала поперечина.

У дебюті другого тайму футболісти «Динамо» все ж таки змусили Рибку капітулювати. При розіграші штрафного удару Володимир Шепелєв скинув м'яч під удар Ванату, який добряче і точно пробив у нижній кут воріт. Повівши в рахунку, команда Мірчі Луческу здобула впевненість і практично повністю взяла гру під свій контроль.

ФК Динамо Київ

На 87-й хвилині венесуелець Ерік Рамірес, який вийшов на заміну, змусив Рибку вдруге виймати м'яч із сітки, елегантним ударом в один дотик відгукнувшись на не менш класну передачу від Дениса Гармаша. До речі, останній також розпочинав гру з лави для запасних, тож тренерське чуття не підвело наставника «Динамо».

2:0 – «Динамо» здобуло перемогу над головним кандидатом на виліт з елітного дивізіону. Підопічні Мірчі Луческу продовжують займати четверте місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, проте відставання від «Зорі» тепер становить лише один бал. Утім, у луганчан залишається ще гра в запасі.