16.03.2023 19:45 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:1 7 : 1

Фейєнорд – Шахтар – 7:1. Фіаско схеми Роттердам плюс. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи

18332
27

16 березня в Роттердамі проходить матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи, в якому нідерландський «Феєнорд» зустрічається з донецьким «Шахтарем».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першій грі, яка відбулася тиждень тому у Варшаві, було зафіксовано нічию (1:1).

⚽️ «Шахтар» пропустив швидкий гол на 9-й хвилині. Сантьяго Хіменес вийшов на ударну позицію та влучно пробив (1:0).

⚽️ «Шахтар» пропустив другий гол. Оркун Кокчю точно пробив на 24-й хвилині (2:0).

⚽️ Жахливий 1-й тайм для «Шахтаря». Оркун Кокчю, реалізувавши пенальті, оформив дубль на 38-й хвилині (3:0).

⚽️ Після перерви продовжився розгром «Шахтаря». Уссама Ідріссі двічі поклав м'яч точно в кут, обігравши Юхима Коноплю (5:0).

⚽️ Сумарно 7 м'ячів побувало у воротах «Шахтаря» у Роттердамі. Це суцільний жах (7:0).

⚽️ Гол престижу наприкінці гри для гірників забив Кевін Келсі, який вийшов на заміну (7:1).

Події матчу

87’
ГОЛ ! М'яч забив Кевін Келсі (Шахтар Донецьк).
66’
ГОЛ ! М'яч забив Даніло Перейра (Феєноорд).
64’
ГОЛ ! М'яч забив Аліреза Джаханбах (Феєноорд).
60’
ГОЛ ! М'яч забив Уссама Ідріссі (Феєноорд).
49’
38’
ГОЛ ! З пенальті забив Orkun Kokcu (Феєноорд).
24’
ГОЛ ! М'яч забив Orkun Kokcu (Феєноорд).
9’
ГОЛ ! М'яч забив Сантьяго Хіменес (Феєноорд).
(31)

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 11

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі

Журналіст: «Пушич не витримував тиску та впадав у стрес»
Футбол | 03 травня 2024, 11:30 10

У пресу потрапила інформація про часи роботи нинішнього коуча «Шахтаря» у «Твенте»